کلکسیون جواهرات رونالدو و مسی + عکس

کریستیانو رونالدو و لیونل مسی دو بازیکن سرشناس فوتبال هستند که میلیون ها نفر سبک زندگی آن ها را صفحات اینستاگرام دنبال می کنند و هر دو زندگی بسیار لاکچری دارند.

کلکسیون جواهرات رونالدو و مسی + عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبر آنلاین، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی دو بازیکن سرشناس فوتبال هستند که میلیون ها نفر سبک زندگی آن ها را صفحات اینستاگرام دنبال می کنند و هر دو زندگی بسیار لاکچری دارند. حتما در عکس ها و مصاحبه هایی که از این دو نفر پخش شده، اولین چیزی که نظرتان را به خودش جلب کرده، علاقه به استفاده از طلا و جواهر است.

در ادامه همراه ما باشید تا به مقایسه کلکسیون جواهرات رونالدو و مسی بپردازیم.

کلکسیون جواهرات کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو، ثروتمندترین فوتبالیست دنیاست که علاقه بسیار زیادی به طلا و جواهرات دارد و امکان ندارد که عکسی از او پخش شود و شما انگشتر طلا یا ساعت را در دستانش نبینید. اولین جواهری که رونالدو استفاده کرد و ما دیدیم، گوشواره میخی به ارزش پانزده هزار یورو بود و در سال ۲۰۱۸ که در نشست خبری دو تیم یوونتوس و منچستر یونایتد شرکت کرد، ساعتی با روکش الماس و به ارزش ۲/۱ پوند به دست داشت و جالب است بدانید که علاقه او به ساعت در سال های اخیر نیز بیشتر شده و گفته می‌شود که ارزش سه ساعتی که دارد، در حدود ۵/۱ میلیون پوند است.

رونالدو

ساعت رونالدو

رونالدو در مراسم اهدای جایزه گلوب ساکر دبی، از انگشتری استفاده کرده بود که از الماس زرد به همراه هاله ای از الماس سفید ساخته شده بود و آن را با ساعت رولکس خود ست کرده بود و انگشتر حلقه او نیز از الماس به ارزش ۵۰ هزار پوند بود. ساعت رونالدو در این مراسم از طلای ۱۸ عیار با الماس پوشیده شده بود که گران ترین ساعت رولکس تا به امروز به حساب می آید.

کلکسیون جواهرات جورجینا رودریگز

جورجینا نامزد رونالدو، در استفاده از جواهر عقب نمی ماند و نمی توان منکر علاقه او به استفاده از الماس شد. حتی انگشتری که از رونالدو دریافت کرد، ۶۱۵ هزار پوند ارزش دارد که پوشیده از الماس است و یک یاقوت کبود بزرگ دارد. سرویس جواهراتی که جورجینا استفاده می کند، بسیار خاص و منحصر به فرد است و در ساخت دستبند، انگشتر و گوشواره آن از الماس استفاده شده است.

کلکسیون جواهرات لیونل مسی

مسی برخلاف رونالدو تمایل چندانی به استفاده از طلا و جواهرات ندارد و تنها از ساعت گران قیمت استفاده می کند. جالب است بدانید که در کلکسیون جواهرات مسی، تنها ساعت هایی را خواهید یافت که خود او اسپانسر آن هاست که یکی از این برندها، جاکوب اند کو (Jacob & Co) است که قیمت ساعت های مچی این برند در حدود ۲۸ هزار دلار می باشد. گران ترین ساعتی که مسی از آن استفاده می کند، از طلای ۱۸ عیار ساخته شده و تقریبا ۱۸۰ هزار دلار ارزش دارد که او این ساعت را تنها در مراسم های خاصی که شرکت می کند، دست می کند.یکی دیگر از ساعت های مچی که مسی استفاده می کند، از برند Royal Oak است که این ساعت طراحی منحصر به فردی دارد و روی آن نام مسی حک شده است. صفحه این ساعت آبی است و زمانی که نور با آن برخورد می کند، سایه آبی آن بیشتر جلوه می کند و اگر مچ دست کمی چرخش داشته باشد، به رنگ خاکستری در خواهد آمد.

ساعت مسی

زمانی که به برسی کلکسیون جواهرات رونالدو و مسی می پردازیم، خواهیم دید که در تمام جواهرات و حتی ساعت هایی که رونالدو از آن ها استفاده می کند، از الماس و یاقوت استفاده شده و جزء گران ترین جواهرات به حساب می آیند. در واقع، رونالدو سبک زندگی خود را بیشتر به رخ فالوورهای خود می کشد. در مقابل مسی، فعالیت کمتری در زمینه مد و استفاده از جواهرات دارد، اما، ساعت هایی که استفاده می کند همگی از گران قیمت ترین برندها هستند و خود او اسپانسر ساعت هایی است که دست می کند.

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر