کد خبر 577552

توقف پاری سن ژرمن و شکست عجیب دورتموند

لیورپول با پیروزی که برابر اتلتیکو مادرید به دست آورد ۱۲ امتیازی شد و صعودش را به دور بعد قطعی کرد. تیم های سیتی و اینتر هم به پیروزی دست پیدا کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، هفته نخست دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با انجام 6 دیدار به پایان رسید.

در حساس‌ترین بازی دو تیم لیورپول و اتلتیکو مادرید به مصاف هم رفتند که مثل دیدار رفت این لیورپول بود که به پیروزی دست پیدا کرد.

لیورپول با دو گلی که سادیو مانه و ژوتا به ثمر رساندند به پیروزی دست پیدا کرد تا با 12 امتیاز صعود خود را به دور بعد قطعی کند.

گروه A

در این گروه دو بازی برگزار شد. منچستر سیتی با نتیجه 4 بر یک کلوپ بروژ را در هم کوبید و پاری سن ژرمن هم در غیاب مسی با تساوی دو بر دو برابر لایپزیگ متوقف شد.

هر دو گل پاری سن ژرمن را واینالدوم به ثمر رساند.

گروه C

در این گروه هم دو بازی برگزار شد. اسپورتنیگ با 4 گل  بشیکتاش را در هم کوبید و اما در حساس ترین بازی دورتموند در خانه با نتیجه دور از انتظار سه بر یک برای آژاکس شکست خورد.

و در نهایت از گروه چهارم هم یک بازی برگزار شد که در آن اینتر با نتیجه سه بر یک شریف را شکست داد تا 7 با امتیاز بعد از رئال مادرید 9 امتیاز در رده دوم قرار گیرد.

ارسال نظر