کد خبر 574819

الهامی: پرسپولیس با شخصیت و حرفه ای است

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: فردا بازی فیزیکی در پیش داریم و هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و نساجی اظهار داشت: هفته دوم را در پیش داریم و تیم ها کم کم در حال شناخت از یکدیگر هستند.قبل از هرچیز به گل محمدی و پرسپولیسی ها خسته نباشید می گویم. به نظرم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حقش بیش از این بود و می توانست بهتر باشد. مطمئن هستم جایگاه پرسپولیس بالاتر از این است. تیمی که ۵ دوره پیاپی قهرمان شده و دو دوره راهی فینال آسیا شده قطعا تیم خوبی است. آنها فوتبال با برنامه ای بازی می کنند ما هم راهی را ترسیم کردیم که در این راه پرتگاه ها و سختی هایی داریم اما می خواهیم خوشی و با اتحاد از این مسیر عبور کنیم.

وی افزود: فردا بازی فیزیکی  و سخت در پیش داریم و هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می شود.پرسپولیس تیم با شخصیت و حرفه ای است ولی ما به دنبال این هستیم که همه تیم ها به ما احترام بگذارند و  فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم و از بهترین های لیگ امسال باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سوال که امسال هم تیم جوانی دارد و هم بازیکنان با تجربه در آن حضور دارند گفت: شما هر تیمی را که ببینید چند بازیکن مازنی در آنجا حضور دارند. مازندران معدن فوتبال و بازیکنان جوان است و ما هم از فرصت استفاده کردیم و ۵-۶ بازیکن جوان در اختیار گرفتیم.در کنار اینها نفراتی چون علیرضا حقیقی و مسعود شجاعی و رضا جعفری را در اختیار داریم. دوست دارم امسال به جای جایگاه و کسب نتایج طوری بازی کنیم که مردم ما را بشناسند و مردم بدانند تیم ما قابلیت های فنی خوبی دارد.

ارسال نظر