کد خبر 574131
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

آجرلو مفاد قرارداد با کارگزار را بررسی می‌ کند / حاشیه جدید برای استقلال

حواشی ایجاد شده باعث شد تا مدیرعامل استقلال از تیم حقوقی این باشگاه بخواهد مجددا مفاد قرارداد با کارگزار ۵۰۰ میلیارد تومانی این باشگاه را بررسی کنند.

اقتصاد آنلاین - امیر جهانی؛ در شرایطی که استقلال نیاز به آرامش داشت که لیگ را آغاز کند، اما اتفاقاتی افتاد که این باشگاه را وارد حاشیه کرد.

اقداماتی که مصطفی آجرلو در این مدت زمان حضورش در استقلال انجام داد، به گفته سرمربی و هواداران آرامش را به مجموعه ترزیق کرد، اما به یکبار در ساعت‌های باقی مانده به شروع لیگ ورق برگشت. آجرلو با فسخ قرارداد کارگزار فصل گذشته خبر از قرارداد با کارگزار جدیدی داد که کف قرارداد، رقم ۵۰۰ میلیارد تومان اعلام شد؛ رقمی که در فوتبال ایران قابل توجه است. در این رقم ۱۵۰ میلیارد تومان بابت حق تبلیغاتی دور زمین اختصاص داده شده. مدیرعامل استقلال هم خودروی حامل اقلام تبلیغاتی را به ورزشگاه آزادی فرستاد آن هم درست یک ساعت به آغاز بازی! مشخص بود که سازمان لیگ و ورزشگاه آزادی درست یا غلط مانع این کار باشگاه استقلال می‌شود. از طرفی خبر می‌رسد که تنها پول خالص اختصاص داده شده به باشگاه استقلال ۱۰۰ میلیارد تومان خواهد بود. آجرلو ناخواسته در شروع لیگ استقلال را وارد حاشیه کرد، به طوری که از باشگاه استقلال خبر می‌رسد او از تیم حقوقی‌اش خواسته که بار دیگر به بررسی مفاد قرارداد با کارگزار بپردازند.

ارسال نظر