{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 440555

در بخشی از گزارش مجلس از تحقیق و تفحص در پرسپولیس، به دوره مربیگری مانوئل ژوزه در پرسپولیس نیز اشاره شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، مانوئل ژوزه برای مربیگری در لیگ دوازدهم (فصل 91-92) به تهران آمد و روی نیمکت تیم فوتبال پرسپولیس نشست. او در دوره کوتاه مربیگری‌اش عملکرد خوبی را از خود به جای نگذاشت و پس از نزدیک به شش ماه سرمربیگری در تیم سرخپوش پایتخت، جای خود را به یحیی گل محمدی داد. اما جدایی او جنجال برانگیز بود و در نهایت نیز کار مانوئل و پرسپولیس به دادگاه فیفا کشیده شد.

حالا در گزارشی که مجلس شورای اسلامی از تحقیق و تفحص در باشگاه پرسپولیس منتشر کرده، به قرارداد مانوئل ژوزه اشاره شده و همچنین به غرامت سنگینی که سرخ های پایتخت به این مربی پرتغالی پرداخت کردند. در این گزارش آمده که مسئولیت قرارداد 1 میلیون و 165 هزار یورویی پرسپولیس با این مربی برای 5.5 ماه برعهده مدیرعامل وقت این باشگاه یعنی محمد رویانیان است.

همچنین در ادامه نوشته شده که حداقل 14 نفر از بازیکنان و کادرفنی خارجی مبلغ قابل توجهی را بابت جرایم مختلف به باشگاه تحمیل کردند که مانوئل ژوزه یک نمونه از آن است. در این گزارش به پرونده سه خارجی دیگر آن فصل سرخ ها یعنی  اسکار ادواردو ، فلیبه حوزه و لوتیر پدرو نیز اشاره شده که معادل یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان از پرسپولیس دریافت کردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری