{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 366066

مدیر تیم فوتبال امید ایران گفت: «مارک ویلموتس» نگاه ویژه‌ای به تیم‌های پایه دارد و بابت این مهم از وی تشکر می‌کنم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، حمید استیلی مدیر تیم فوتبال امید ایران پس از تساوی این تیم برابر تیم نفت مسجد سلیمان گفت: با توجه به برنامه ای که داریم، ۲ بازی تدارکاتی در این اردوی ۵ روزه درنظر گرفتیم. بازی با نفت مسجد سلیمان هم خوب بود و ما در هر نیمه، ترکیب متفاوتی را به زمین فرستادیم.

مدیر تیم فوتبال امید در مورد استفاده ویلموتس از بازیکنان تیم امید، اظهار داشت: او در تمرینات ما حضور پیدا کرد تا با بازیکنان آشنا شود. اردوهای تیم امید در فیفا دی خواهد بود و تیم های بزرگسالان و امید در یک زمان مشترک اردو برگزار می کنند. در حال حاضر اللهیار صیادمنش از تیم امید به تیم ملی بزرگسال دعوت شد اما سایر بازیکنان امید تا دی ماه باید در اختیار تیم امید باشند.

استیلی در مورد اضافه شدن مربی جدید به کادر فنی تیم امید، خاطرنشان کرد: یک مربی اسپانیایی به کادر اضافه می کنیم و از او خواستیم تا به اردوی بعدی ما برسد. همچنین یک مربی ایرانی هم قرار است به جمع کادرفنی اضافه شود.

مدیر تیم امید در مورد استفاده از لژیونرها در فیفا دی گفت: دیدارهای انتخابی المپیک در فیفادی نیست در حالی که به یونس دلفی و امید نورافکن که باشگاه های بلژیکی حضور دارند، نیاز داریم. در همین راستا از ویلموتس خواستیم با توجه به ارتباطی که در فوتبال بلژیک دارد به ما برای حضور این نفرات کمک کند.

استیلی در مورد حضور بازیکنانی که در باشگاهی عضویت ندارند در اردوی تیم امید، گفت: بازیکنی که باشگاه نداشته باشند اینجا زیر نظر مربی بدنساز ما تمرین خواهد کرد تا باشگاه جدیدی انتخاب کنند. اجازه نمی دهیم بازیکنانمان بدون تمرین باشند. بازیکنانی که به اردو می‌آوریم باید از نظر بدنی آماده باشند.

وی در مورد کیفیت نامطلوب زمین کمپ خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات ما زمین است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری