{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 366062

راجر فدرر را می‌توان در کنار رافائل نادال از سرشناس‌ترین تنیسورهای جهان دانست. این تنیسور سی و هفت ساله و صد و هشتاد و پنج سانتی متری را می‌توان از ثروتمندترین ورزشکاران جهان دانست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، راجر فدرر، یک ورزشکار نیکوکار است و تا کنون هزینه های زیادی صرف امور خیریه کرده است و حتی بنیاد خیره شخصی نیز دارد. اما او بخشی از ثروت خود را نیز صرف زندگی شخصی خود و خانواده اش می کند.

690581_464

راجر فدرر از سال 1998 وارد دنیای حرفه ای تنیس شده است و با قهرمانی در دومین تورنمنت تنیس خود در سال 2019 به رکورد رویایی صد قهرمانی دست یافت.اما فارغ از این ها او خانه ای بسیار اشرافی در ساحل دریاچه زوریخ دارد. این عمارت اشرافی که در سال 2015 خریداری شده در زمینی پانزده هزار متری واقع شده است.

690582_396

این ملک زیبا بالغ بر هشت میلیون دلار ارزش دارد و دارای امکاناتی بی نظیر و خارق العاده است. این ملک بسیار زیبا دومین ملک محبوب راجر فدرر است. راجر فدرر در دبی و در یک برج پنجاه طبقه نیز یک ویلای بسیار لوکس دارد. این ویلا در بخش وی آی پی قرار گرفته و حدود 200 متر مربع مساحت دارد.

به نظر می رسد علت انتخاب ملک های بزرگ از سوی راجر فدرر این است که چهار فرزند کوچک دارد و دوست دارد همه اعضای خانواده از اقامت در ملک های مختلف لذت ببرند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری