کد خبر 363891

پست عجیب بازیکنان پرسپولیس در مورد یک پیمانکار!

بازیکنان پرسپولیس در اقدامی عجیب و سوال برانگیز پست مشترکی را با تصویری از پیمانکار ورزشگاه درفشی فر منتشر کردند!

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، در حالی که با معرفی کالدرون به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس انتظار می رفت بازیکنان این تیم به وی خوش آمد بگویند و فضای خوبی را برای تیمشان به وجود بیاورند، تعدادی از سرخپوشان در اقدامی عجیب پست مشترکی را با نام و تصویر سهند حبیب زاده پیمانکار ورزشگاه شهید درفشی فر منتشر کردند.

حبیب زاده که به عنوان پیمانکار فعالیتش را در پرسپولیس شروع کرد در بسیاری از بازیها کنار ایرج عرب مدیرعامل باشگاه بود اما با دعوا و درگیری از وی جدا شد تا یکی از اتفاقات تلخ مدیریت باشگاه پرسپولیس رقم بخورد.

درحالی که بازیکنان پرسپولیس باید از مجموعه باشگاه و مدیریت آن حمایت کنند، تعدادی از آنها از جمله سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا و.... در پست هایی مشترک و یکسان تصویری از سهند حبیب زاده را منتشر کرده اند.

در مورد این فرد گفته می شود بخشی از پول های بازیکنان را به آنها پرداخت کرده و همین امر باعث حمایت آنها از وی شده است. این در حالی است که بازیکنان با باشگاه قرارداد دارند نه یک فرد که حالا به خاطرش پست بگذارند و به نوعی پشت مدیرعامل باشگاه را خالی کنند!

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری