{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 351880

وقتی پرسپولیس با پنجره بسته نقل و انتقالاتی توانست شاهکار کند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد،‌ خیلی‌ها بر این باور بودند که این تیم با اضافه‌شدن بازیکنان جدید امسال باز هم مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی خواهد بود و دوباره به فینال می‌رسد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، منتهی شاگردان برانکو برخلاف پیش‌بینی‌ها وداعی زودهنگام با این رقابت‌ها داشتند و با شکست یک بر صفر روز گذشته مقابل پاختاکور  از گردونه رقابت‌ها حذف شدند، تا بازی روز آخر مقابل السد برای آنها جنبه‌ای تشریفاتی داشته باشد. تک گل پاختاکور در دقیقه ٨٧ توسط سرگیف در شرایطی به ثمر رسید که تیم برانکو فرصت‌های زیادی را برای گلزنی از دست داد و البته در چند صحنه هم روی ضدحملات شانس آورد که گل‌های بیشتری دریافت نکرد.
به این ترتیب رویای کسب قهرمانی آسیا امسال هم برای بهترین تیم ایران در سال‌های اخیر به حقیقت تبدیل نخواهد شد و پرسپولیسی‌ها باید برای لمس این رویا منتظر مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا باشند. حالا اما شاگردان برانکو با روحیه‌ای ضعیف باید خودشان را آماده بازی حساس مقابل ماشین‌سازی کنند. دیداری که برای مسجل‌شدن قهرمانی لیگ نیاز مبرم به پیروزی در آن دارند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری