{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 347834

فناوری VAR همچنان در بازی‌های حساس و مهم باعث غم و شادی گروهی از بازیکنان تیم می‌شود و همین باعث ماندگاری لحظاتی از بازی شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، معرفی فناوری VAR به فوتبال باعث شده است تا یک نوع هیجان جدیدی به فوتبال اضافه شود. برای لحظاتی قلب همه می‌ایستد و همه منتظرند که نظر داور را درباره یک صحنه ببینند؛ بعضی وقت‌ها تلخ است و بعضی وقت‌ها هم شیرین.

واکنش‌های جالب توجهی هنگام اعلام و قبل از استفاده از این فناوری در فوتبال وجود داشته که مرور آنها خالی از لطف نیست.

* اینجا پپ گواردیولا سر از پا نمی‌شناسد. او در کنار دستیارانش صعود ثانیه‌های پایانی برابر تاتنهام را جشن می‌گیرد و خبر ندارد که این گل آفساید اعلام می‌شود.

* اوه. نه. داور این گل را به دلیل آفساید از طریق فناوری VAR مردود اعلام می‌کند تا حالتی نظیر سکته برای گواردیولا و هواداران و کادر سیتی ایجاد شود.

* واکنش بازیکنان در زمین بازی نیز جالب بود. رحیم استرلینگ خوشحال از یک هت‌تریک فوق‌العاده برای صعود سیتی به مرحله بعد و چهره مغموم بازیکنان تاتنهام خیلی جلوه کرده است.

* ولی خیر این‌طور نیست. چهره استرلینگ این را نشان می‌دهد که او نمی‌داند چه اتفاقی در زمین افتاده است.

* این واکنش‌ها فقط در لیگ قهرمانان نبوده است. برای آلوارو موراتا در داربی مادرید در لالیگا نیز این اتفاق رخ داد. او دروازه تیم سابق خود را باز کرد و شروع به خوشحالی کرد.

* او در ادامه نمی‌خواهد بشنود که چه چیزی رخ داده است. اتلتیکو این دیدار را با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد و ضربه محکمی در راه رسیدن به بارسا به این تیم وارد شد.

* سعید عزت‌اللهی فکر می‌کرد دروازه اسپانیا را باز کرده است؛ گلی که امیدهای ایران را برای صعود به دور حذفی جام جهانی افزایش می‌داد و او شروع به خوشحالی کرده بود.

* در نهایت این گل مردود اعلام شد تا چهره ۸۰ میلیون ایرانی مانند چهره سردار آزمون در این عکس شود.

* ریکاردو ساپونارا فکر می‌کرد در بازی حساس و بزرگ برابر یوونتوس موفق به گلزنی برای تیمش شده است و با هواداران شروع به خوشحالی کرد.

* ولی این گل را VAR مردود اعلام کرد تا این بازیکن ناباورانه به زمین بازی خیره شود.

* خوان ماتا نیز در بازی برابر هادرسفیلد توانست برای یونایتد گلزنی کند و شروع به خوشحالی کرد.

* ولی گل او نیز به واسطه این فناوری مردود اعلام شد. ماتا بعد از بازی گفت: من فکر کردم گل شده و خوشحالی کردم ولی ایرادی ندارد. ما بازی را بردیم. این اولین بار بود که با آقای VAR روبرو شدم!

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری