کد خبر 346666

بیرانوند: هر ۱۰سال یک بار کرنری گل می‌شود

دروازه‌بان پرسپولیس درباره کمک‌های مردمی که به لرستان ارسال کرد، توضیح داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با نتیجه ۳ بر ۲ از سد سایپا عبور کرد. علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس پس از این دیدار اظهار کرد: یک بازی واقعاً سخت داشتیم. اگر این هواداران دست خالی به خانه می‌رفتند ظلم بود. به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم که تنهایمان نگذاشتند. ما به هواداران نیاز داریم و اگر امروز ایشان را نداشتیم بردن سایپا سخت بود. ما ۵۰ درصد قهرمانی را رفتیم و پنج فینال دیگر داریم.

او درباره گل نخست سایپا که از روی نقطه کرنر به ثمر رسید، توضیح داد: انتظار هم همین است. خودم خیلی خوشحال شدم. بالاخره سال ۹۸ انتظار داشتم گل بخوریم! ۱۰ سال یک بار اتفاق می‌افتد که کرنر، گل شود.

بازیکن پرسپولیس همچنین درباره پیروزی آبی‌پوشان تهران برابر سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: یادم رفت به هواداران استقلال تبریک بگویم چون بردشان خیلی به ما چسبید.

بیرانوند درباره گل سوم پرسپولیس بیان کرد: من با بازیکنان هماهنگم و دوست داشتم علیپور خودش پاسم را به گل تبدیل کند اما او به ترابی پاس داد تا او گل بزند. برانکو به چند بازیکن استراحت داد ولی وقتی دید بازی سخت است چند بازیکن را جابجا کرد.

او درباره اینکه دیدار با ذوب‌آهن، سپاهان و تراکتورسازی، سخت‌ترین بازی‌های پرسپولیس در رسیدن به قهرمانی است، اظهار کرد: ما پنج فینال داریم و فکر می‌کنم تیم ماشین سازی و پارس جنوبی که اصلاً اسمشان را نیاوردید از باقی بازی‌ها سخت‌تر باشد چون ذوب‌آهن، سپاهان و تراکتور فوتبال بازی می‌کنند و ما می‌توانیم مقابلشان خوب بازی کنیم ولی آن دو تیم واقعاً می‌آیند که مقابل پرسپولیس خوب بازی کنند. خصوصاً ماشین‌سازی که تیم دوم زنوزی است و مسلماً برای قهرمانی تراکتورسازی تلاش می‌کند. فکر کنم یکی از سخت‌ترین بازی‌هایمان مقابل ماشین‌سازی باشد.

بازیکن پرسپولیس در ادامه درباره کمک‌هایی که برای مردم سیل‌زده لرستان ارسال کرد گفت: من کاری برای استانم نکردم و وظیفه‌ام را انجام دادم. مردم عزیزم به من اعتماد داشتند. ما همچنان به کارمان ادامه می‌دهیم. ما فردا و پس‌فردا هم چندین کامیون به لرستان می‌فرستیم. با توجه به شرایطی که دارم سخت است که کنار آن‌ها باشم ولی امیدوارم هرچه زودتر به شرایط عادی برگردند.

بیرانوند خاطرنشان کرد: من درد دل شهرهای سیل‌زده را می‌شنوم که می‌گویند مسئولان کمک نمی‌کنند. خصوصاً استاندار لرستان که می‌دانم که به هیچ وجه کمک نکرده است. پس خود مردم باید کمک کنند و من دست‌بوس آن‌ها هستم که به مردم سیل زده کمک کردند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر