{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 328865

کنفدراسیون فوتبال آسیا، سرمربی تیم ملی لبنان و بازیکن ویتنام را نقره‌داغ کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، کمیته انضباطی و اخلاقی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تازه‌ترین آرای انضباطی خود را اعلام کرد که در یکی از آنها، «دو دوی مان» بازیکن ویتنام به دلیل دریافت اخطار بابت گرفتن و کشیدن پیراهن بازیکن عراق در مرحله گروهی جام ملت‌ های آسیا 5000 دلار آمریکا جریمه شد و از جانب AFC هم هشداری جدی دریافت کرد.

همچنین میودراگ رادولوویچ، سرمربی تیم ملی فوتبال لبنان به دلیل استفاده از الفاظی نامناسب در بازی با قطر در مرحله گروهی جام هفدهم 7500 هزار دلار آمریکا جریمه نقدی شد و هشدار هم دریافت کرد.

کریمتس ایگور، بازیکن ازبکستان به دلیل رفتار نامناسبش پس از اخراج توسط داور در بازی با عمان در مرحله گروهی جام ملت‌ها، 7500 دلار آمریکا جریمه نقدی شد و یک جلسه محرومیتش بابت اخراجش در این بازی نیز اجرا خواهد شد.

آدیسون پرومارک، بازیکن تایلند نیز به دلیل دریافت اخطار بابت گرفتن و کشیدن پیراهن بازیکن بحرین در مرحله گروهی جام هفدهم 5000 دلار آمریکا جریمه نقدی شد و هشدار هم دریافت کرد.

هان کوانگ سونگ، بازیکن کره شمالی هم که در بازی با عربستان در مرحله گروهی جام ملت‌ها اخراج شد، یک جلسه محرومیت خود را باید سپری کند و 5000 هزار دلار آمریکا نیز جریمه نقدی شد.

صالح، بازیکن فلسطین که در بازی با سوریه در مرحله گروهی جام هفدهم از داور دو اخطار دریافت کرد و در نهایت هم اخراج شد، یک جلسه از همراهی فلسطین محروم شد و باید جریمه نقدی 5000 دلاری بپردازد.

وویونگ جونگ، بازیکن کره جنوبی به دلیل دریافت اخطار بابت گرفتن و کشیدن پیراهن بازیکن فیلیپین 5000 دلار آمریکا جریمه نقدی شد.

عامر عبدالرحمن از امارات به دلیل دریافت اخطار بابت گرفتن و کشیدن پیراهن بازیکن بحرین 5000 دلار جریمه نقدی شد.

ارسال نظر