{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 319959

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: دیروز در خصوص قانون بازنشستگی نامه ای به رئیس مجلس ارسال شد. بر این اساس تکلیف روسای هیاتهای ورزشی مشمول این قانون تا دو هفته آینده مشخص می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محمدرضا داورزنی روز پنجشنبه در حاشیه همایش معاونان توسعه ورزش و کارشناسان امور باشگاههای ادارات کل ورزش و جوانان استانهای کشور در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: حدود هزار و 400 هیات ورزشی در مراکز استانها وجود دارند. کمتر از 100 نفر روسای هیاتهای ورزشی مشمول قانون بازنشستگی می شوند. 
وی ادامه داد: تکلیف فدراسیون فوتبال هم با تشکیل مجمع مشخص می شود. می بایست از توان همه نیروها استفاده کنیم و حیف است این ظرفیتها از دست برود اما قانون هم محترم و شامل حال همگان است. در موضوع بازنشستگان نمی خواهیم قانون زیر پا گذاشته شود. 
معاون وزیرورزش و جوانان در ادامه به وضعیت باشگاههای ورزشی نیز اشاره و بیان کرد: 22 هزار باشگاه ثبت شده در سطح کشور وجود و سه میلیون نفر هر روز با آنها سر و کار دارند. بررسی وضعیت، ساماندهی، نظارت، سالم سازی و استانداردسازی این اماکن مورد توجه وزارتخانه است لذا با برپایی کارگاههایی در چارچوب همایش جاری در مشهد در این خصوص تبادل نظر می شود. 
همایش معاونان توسعه ورزش و کارشناسان امور باشگاههای ادارات کل ورزش و جوانان استانهای سراسر کشور تا فردا در مشهد ادامه دارد. 

ارسال نظر

  • مسعود
    ۰ ۰

    سلام پس چی شد دوهفته شما چرا هیئت های بازنشسته نمی روند