{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 284181

داوران رقابت های نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، داوران رقابت های نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه مشخص شدند. در ادامه این رقابت ها و در نخستین دیدار این مرحله دو تیم ملی فرانسه و بلژیک امشب به مصاف یکدیگر می روند و فردا دو تیم انگلیس و کرواسی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

آندریاس کنها داور دیدار امشب فرانسه و بلژیک خواهد بود. این داور اروگوئه ای سه شنبه در ورزشگاه سن پترزبورگ رقابت دو تیم مدعی قهرمانی را سوت خواهد زد. کمک های این داور 41 ساله در این بازی نیکلاس تاران و مائوریسیو اسپینوزا خواهند بود. وی در این دور از رقابت های جام جهانی قضاوت دیدار تیم های ملی ایران و اسپانیا را نیز به عهده داشت.

دیدار تیم های انگلیس و کرواسی نیز فردا شب به قضاوت جونیت چاکیر داور ترک برگزار خواهد شد. این داور 41 ساله که در جام جهانی 2014 نیز در نیمه نهایی دیدار تیم های آرژانتین و هلند را سوت زده بود، در جام جهانی 2018 دو رقابت را داوری کرده است. وی دیدار تیم های مراکش و ایران را بدون هیچ مشکلی پشت سر گذاشت و در دیدار تیم های نیجریه و آرژانتین عدم استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی توسط وی بحث هایی درباره یک پنالتی به وجود آورد.تیم ملی نیجریه معتقد بود که یک پنالتی به نفع آنان گرفته نشد. اما این اتفاق توسط مسئولین مربوطه بررسی نشده است. وی در این رقابت ها 9 کارت زرد به بازیکنان داده است و از کارت قرمز استفاده نکرد.

علیرضا فغانی داور شایسته کشورمان که درصدر بهترین داوران جام بیست و یکم قرار دارد، قضاوتی در این دور از رقابت ها را بر عهده نخواهد داشت. این امر احتمال قضاوت وی در دیدار رده بندی یا فینال را پر رنگ تر می کند.

ارسال نظر