{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 280321

تیم ملی ایران در هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ با نتیجه سه بر یک کره جنوبی را شکست داد تا پس از ۱۰ سال همچنان مقابل این تیم شکست ناپذیر باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، تیم های ملی والیبال ایران و کره جنوبی از ساعت 19 امروز (جمعه) در سالن آزادی تهران و در چارچوب هفته پنجم لیگ ملت های والیبال به مصاف هم رفتند.
تیم ملی ایران ست های اول، سوم و چهارم این مسابقات را با امتیازات 27 بر 25، 25 بر 22 و 25 بر 23 به سود خود رقم زد و فقط در ست دوم با نتیجه 25 بر 23 از حریف خود شکست خورد.
ایگور کولاکوویچ در این مسابقه تیم خود را با ترکیب سعید معروف، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی، صابر کاظمی، سامان فائزی، علی شفیعی و مهدی مرندی روانه میدان کرد. مسعود غلامی، محمدرضا حضرت پور، علی اصغر مجرد، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی و محمدطاهر وادی هم بازیکنانی بودند که در طول بازی به عنوان بازیکنان تعویضی وارد بازی شدند.
تیم ملی ایران در این مسابقه هم مانند چند بازی اخیر، از بازیکنان جوان خود بیشتر استفاده کرد ولی توانست با زحمت از سد حریف آسیایی خود برآید. اگرچه بازیکنان ایران در این مسابقه در توپگیری و دفاع روی تور عملکرد قابل قبولی داشتند اما سرویس های نه چندان خوب شاگردان کولاکوویچ باعث شد کره ای ها در دریافت و برنامه ریزی حملات خود به زحمت نیفتند. از سوی دیگر ضعف دریافت در تیم ایران، این اجازه را به سعید معروف نمی داد که برنامه های هجومی تیم را به خوبی اجرا کند.
تیم ملی والیبال ایران آخرین بار در مرحله گروهی جام کنفدراسیون آسیا 2008 مقابل کره جنوبی شکست خورده بود. البته کره ای ها در رقابتهای قهرمانی آسیا 2015 ایران را شکست داده بودند اما در آن مسابقات تیم «ب» با هدایت پیمان اکبری به نمایندگی از والیبال ایران در رقابت ها شرکت کرده بود.
برنامه ادامه مسابقات هفته پنجم لیگ ملت های والیبال در تهران به شرح زیر است:

** شنبه 2 تیر
ساعت 15:30 آلمان – کره جنوبی
ساعت 18 ایران – بلغارستان

** یکشنبه 3 تیر
ساعت 15:30 کره جنوبی – بلغارستان
ساعت 18 ایران – آلمان

بلیت این مسابقات با قیمت 30 هزار تومان به صورت اینترنتی به فروش می رسد. حضور تماشاگران زن مانند سال های گذشته به صورت گزینشی انجام می شود و بلیت های بخش زنان، به صورت عمومی فروخته نمی شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری