{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 264750

حاشیه‌های بازی پرسپولیس - السد

هافبک السد در طول نیمه دوم اعتراض‌های فراوانی را به تصمیم‌های داوری داشت.

به گزاش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، دیدار پرسپولیس و السد با یک گل به سود شاگردان برانکو به اتمام رسید تا این تیم به عنوان صدرنشین گروه C راهی دور حذفی شود.
حدود ۶۰ هزار هوادار پرسپولیسی این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
در دقایق ابتدایی نیمه دوم درگیری لفظی میان بونجاح مهاجم السد و شجاع خلیل‌زاده بوجود آمد.
سر توپ بیرانوند به مهاجم السد باعث شد هواداران این تیم به وجد بیایند.
اشتباه بیرانوند در خروج و خوش شانسی پرسپولیسی‌ها در بیرون رفتن توپ از فاصله‌ای بسیار نزدیک با دروازه، موجب شد تا هواداران پرسپولیس برای افزایش روحیه این دروازه‌بان او را تشویق کنند.
اعلام آفساید اشتباه از داور و قبول نکردن گل السد، ژاوی و بونجاح به شدت به تصمیم داور اعتراض کردند.
اعتراض‌های مکرر ژاوی به داور موجب شد تا این بازیکن در دقیقه ۷۳ از داور کارت زرد دریافت کند.
تمام هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی با فریاد نام محسن مسلمان،از سرمربی تیم خود خواستند تا این بازیکن را به میدان بفرستد. با این حال مسلمان تا پایان بازی به میدان نیامد.
بازیکنان السد پس از خطای هند سیدجلال حسینی بر سر داور ریختند و به شدت به او اعتراض کردند. آن‌ها معتقد بودند داور باید کارت زرد دوم را به مدافع پرسپولیس نشان می‌داد و او را از زمین مسابقه اخراج می‌کرد.
مالکیت توپ بازیکنان السد در نیمه دوم با سوت و ممتد هواداران پرسپولیس همراه بود که هدف هواداران از بین بردن تمرکز بازیکنان السد بود.

ارسال نظر

  • مجتبی
    ۰ ۰

    با بازی ضعیف پرسپولیس در مقابل السد نشان داد که دیگر برانکو مربی شجاعی نیست و ترس در این بازی قابلیت او را نشان داد با توجه به اینکه پرسپولیس از مهره های خوبی بسر می برد اما این مربی با غرور کاذب خود پرسپولیس را هر روز ضعیف تر از دیروز می کند بخصوص در چیدن مهره ها در بازی و جابجایی های بی مورد این مورد پرسپولیس در مرحله بعد با مشکل مواجه خواهد شد پس چه بهتر هر چه سریعتر ندیریت باشگاه تصمیم گیری یا از غرور کاذب این مربی بکاهد .