{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 186064

والیبال نوجوانان ایران با هفت مدال طلا و یک مقام نایب قهرمانی پرافتخارترین کشور ۱۰ دوره گذشته این رقابت هاست، اما در جام یازدهم از رسیدن به سکو بازماند.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در مسابقه رده بندی قهرمانی آسیا مغلوب چین شد تا با کسب رتبه چهارم این رقابت ها به کار خود در میانمار پایان دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصرایران، ، مرحله نهایی یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال آسیا و انتخابی جهان امروز (چهارشنبه) در شهر نایپیداو میانمار با چهار دیدار پیگیری می شود.

در سومین مسابقه این مرحله و دیدار رده بندی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران از ساعت 13 به وقت ایران به مصاف چین رفت و سه بر یک مغلوب شد تا در نهایت جایگاه چهارم آسیا را به دست آورد.

شاگردان محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در ست نخست 25 بر 22 به پیروزی رسیدند اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 21 و 25 بر 19 برای دومین بار مغلوب چین شدند.

تیم ایران در دور مقدماتی این رقابت ها بنگلادش را سه بر صفر شکست داد و برابر کره جنوبی سه بر صفر مغلوب شد. در دور دوم نیز برابر چین سه بر دو مغلوب شد و در آخرین مسابقه این مرحله موفق به شکست چین تایپه با نتیجه سه بر صفر شد. ملی پوشان ایران در مرحله حساس پلی آف تایلند را از پیش رو برداشتند و سهمیه جهانی گرفتند.

ملی پوشان ایران در دیدار مرحله نیمه نهایی سه بر دو مغلوب کره جنوبی شدند و برای کسب مقام سوم در مرحله نهایی به مصاف چین رفتند که نتیجه این دیدار را نیز سه بر یک به حریف واگذار کردند.

ویچای واناتاوی (تایلند) و فیو ثو آنگ (میانمار) به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت دیدار ایران و چین را بر عهده داشتند.

چین که قبل از شروع مسابقات به دلیل نیامدن قزاقستان صعودش به هشت تیم برتر قطعی شده بود، در تنها مسابقه دور مقدماتی سه بر یک چین تایپه را شکست داد و صدرنشین گروه چهارم دور مقدماتی شد.

این تیم در مرحله دوم دو مسابقه سنگین برگزار کرد که سه بر دو ایران را شکست داد و سه بر دو مغلوب کره جنوبی شد تا در مرحله یک چهارم نهایی حریف استرالیا شود.چینی ها در مرحله پلی آف سه بر صفر استرالیا را شکست دادند تا علاوه بر کسب سهمیه جهانی، به جمع چهار تیم برتر صعود کنند.

تیم ملی والیبال نوجوانان چین در مرحله نیمه نهایی مغلوب ژاپن شد تا حریف ایران در مرحله نهایی و دیدار رده بندی شود. این تیم با پیروزی برابر ایران مدال برنز آسیا را به دست آورد.والیبال نوجوانان ایران با هفت مدال طلا و یک مقام نایب قهرمانی پرافتخارترین کشور 10 دوره گذشته این رقابت هاست، اما در جام یازدهم از رسیدن به سکو بازماند.

تیم های ژاپن ، کره چین، ایران، چین تایپه، تایلند، استرالیا و میانمار رتبه های اول تا هشتم یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا در سال 2017 را به دست آوردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری