{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 150978

دومین جلسه تمرینی کره ای ها در تهران با سورپرایز جالبی برای آنها توام شد تا این اتفاق سرو صدای زیادی در رسانه های کره به راه بیاندازد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه، بعد از این که مسئولان کره نسبت به نور ورزشگاه آرارات در هنگام تمرین اعتراض کردند فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت ورزشگاه شهدای قدس را برای دومین جلسه تمرینی در اختیار کره ای ها قرار دهد از همین رو مسئولان این ورزشگاه و همچنین شهرک تصمیم گرفتند به خوبی از کاروان کره میزبانی کنند تا دیگر بهانه ای به کسی برای انتقاد نداده باشند.

سایت sportschosun در گزارشی از دومین جلسه تمرینی کره به سورپرایز بازیکنان و اولی اشتیلیکه در این تمرین اشاره و نوشت:« شهر قدس یکی از شهرک های توابع تهران چند میلیونی بود که از یک ورزشگاه 25 هزار نفری بهره می برد. شهرکی در فاصله 40 کیلومتری با پایتخت ایران که زیبایی های جالبی داشت. مسئولان ورزشگاه که برای میزبانی از کاروان کره سنگ تمام گذاشته بودند در پایان جلسه تمرینی هدایایی ویژه به رسم یادبود به تک تک اعضای تیم اهدا کردند که حسابی آنها را غافلگیر کرد».

این سایت در ادامه به سوغاتی ایرانی ها که به بازیکنان کره اهدا شد، اشاره و افزود:« ترمه یکی از سوغاتی های معروف ایران است. نوعی پارچه زیبا که معمولا از آن برای پهن روی میز آشپزخانه و سالن های پذیرایی استفاده می شود و در این کشور قیمت بالایی نیز دارد در بسته بندی ویژه به بازیکنان کره اهدا شد تا آنها برخلاف شب اول این بار حسابی غافلگیر شوند. در پایان این مراسم تجلیل نیز مسئولان ورزشگاه ، شهرک قدس و فرماندهان انتظامی و حفاظتی ورزشگاه عکسی به بادگار با اشتیلیکه و شاگردانش گرفتند تا دقایق جالبی در این تمرین رقم بخورد».

فوتبال کره جنوبی

فوتبال کره جنوبی

فوتبال کره جنوبی

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری