{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 147078

سرمربی تیم فوتبال نفت معتقد است تیم ملی از لیگ پویا و خوب شکل می‌گیرد و تعطیلی لیگ به کسی کمکی نمی‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، علی دایی پس از دیدار تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: در 10 دقیقه ابتدایی بازی نمایش خوبی نداشتیم اما بعد از آن خیلی بهتر شدیم و توانستیم بازی بهتری ارائه کنیم. ما فرصت‌های زیادی برای گلزنی به دست آوردیم که خیلی از آن‌ها با بی‌دقتی بازیکنانم از بین رفت. البته بعضی از فرصت‌ها را هم داور از ما گرفت. در بازی امروز داور اشتباهات زیادی انجام داد به طوری که در هر دو نیمه از قضاوت‌های داور متضرر شدیم. من نمی‌دانم به خاطر این اتفاقات باید چه واکنشی نشان دهم.

او افزود: هر فردی فقط چند بار فوتبال را تماشا کرده باشد می‌تواند درباره این داوری‌ها نظر بدهد. متاسفانه داوران ما با هم فاصله زیادی دارند. برخی از آن‌ها فینال المپیک را سوت می‌زنند و یک داور هم مثل امروز سوت می‌زند که بازی را خراب می‌کند.

دایی ادامه داد: در نیمه اول که نصرتی توپ را با دست لمس کرد قطعا باید اخراج می‌شد و داور نقطه پنالتی را نشان می‌داد. نیمه دوم هم چنین خطایی روی مطهری انجام شد اما بازیکن ماشین‌سازی باید اخراج می‌شد. آن‌ها اگر 9 نفره می‌شدند ما قطعا در گلزنی عملکرد بهتری از خودمان ارائه می‌کردیم. در نیمه دوم ماشین‌سازی فقط به دنبال انجام بازی مستقیم بود تا با انجام حرکات کشتی به گل برسند. کمیته داوران باید این بازی‌ها را از اول تا آخر زیر نظر بگیرد تا ببینند چه خطاهایی داور مسابقه انجام داده است. دو بار در محوطه جریمه صحنه حساس روی داد و داور اشتباه کرد. من به بازیکنانم گفته بودم در محوطه جریمه دقت لازم را داشته باشند تا حریف صاحب پنالتی نشود. واقعا در دقایق آخر بازی کم مانده بود سکته کنم ما باید این بازی را راحت می‌بردیم.

او ادامه داد: در بازی مقابل استقلال هم داور دو پنالتی ما را نگرفت و در بازی مقابل پیکان هم پنالتی روی فخرالدینی انجام شد که باز هم داوران ندیدند. در بازی امروز هم اشتباهات به حدی بود که من تا حد سکته پیش رفتم. چرا باید این همه فشار را تحمل کنم؟ ناظر بازی از من می‌پرسد داور باید چه کاری کند؟ من گفتم داور باید عادلانه قضاوت کند تا خیال همه راحت باشد.

او در ادامه درباره تعطیلی لیگ هم گفت: گفتن چنین مسائلی پیش از لیگ چه مشکلی را حل می‌کند؟ این همه فاصله چه کمکی به ما می‌کند؟ ما در کوران بازی‌ها هستیم که تیم‌ها شکل می‌گیرند و می‌توانند به فرم خوب برسند. با احترامی که برای همه قائلم آیا این تعطیلات می‌تواند به کسی کمک کند؟ تیم ملی همیشه از یک لیگ پویا و خوب شکل می‌گیرد. هیچ جای دنیا هم چنین اتفاقی نمی‌افتد. شما یک کشور را نام ببرید که اینقدر تعطیلات داشته باشد. من دعا می‌کنم تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی صعود کند.

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری