تست بینایی؛ اگر ادعای تیزبینی دارید فنر را در بین پیچ ها پیدا کنید

تست بینایی، یک توهم بصری است که توسط سیستم بینایی ایجاد می‌شود. این خطاهای دید اشکال زیادی دارند. طبقه بندی آنها دشوار است زیرا علت اصلی اغلب مشخص نیست، این بار یک توهم نوری جدید که بینایی شما را به چالش کشیده می شود.این آزمون اخیرا منتشر شده و به سرعت گسترش یافته است.

تست بینایی؛ اگر ادعای تیزبینی دارید فنر را در بین پیچ ها پیدا کنید

به گزارش اقتصادآنلاین، تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد. جالب است بدانید که چگونه برخی از چیزها دقیقا در مقابل شما قرار دارند، اما تشخیص و دیدن آنها زمان زیادی می برد. تست بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.

سیستم بینایی ما طوری تنظیم شده است که ما بتوانیم در محیطی سه بعدی و سرشار از نور، سایه، رنگ، بافت و اشیاء و اشکالی متنوع و متعدد در فواصل دور و نزدیک ببینیم. بسیاری از ما بدون توجه به اینکه ایجاد تصویری صحیح از جهان اطراف ما برای سیستم بینایی و مغز چه عملیات پیچیده‌ای به همراه دارد، دیدن را امری ساده و پیش پا افتاده تلقی می‌کنیم. تست بینایی با تصاویر پنهان ابزاری عالی برای بررسی مهارت های مشاهده شما است. آنها حروف ، عکسها یا شماره های مخفی در یک الگو یا زمینه مشابه دارند و چشم و مغز شما باید یکی را از دیگری جدا کند.

در تست بینایی امروز مجموعه ای از پیچ ها را می بینیم که یک فنر بین آنها است، اما اکثر مردم در یافتن آن ناموفق هستند چرا که به دلیل شباهت فنر به پیچ ها یافتن آن دشوار است.

اگر پیچی که در این تصویر وجود دارد را در کمتر از ده ثانیه پیدا کرده اید، پس مطمئنا ذهن قوی و چشمان تیربینی دارید

تست بینایی پیچ و فنر

به تصویر زیر نگاه کنید و سعی کنید در 10 ثانیه فنری که در بین پیچ ها وجود دارد  را پیدا کنید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

حدس می زنیم حتما تا حال آن را پیدا کرده باشید. اگر نه، پاسخ را در اینجا ببینید

برای ما بنویسید که آیا توانستید بدون کمک گرفتن از پاسخ خودتان به تنهایی تست امروز را حل کنید؟ پیدا کردن آن برای شما چند ثانیه زمان برد؟

ارسال نظر

 • حسین علی پور
  ۰ ۰

  با سلام من در 1 ثانیه پیداش کردم.

 • فاطمه در علی فراشاه
  ۰ ۰

  1ثانیه

 • ابولفضل
  ۰ ۰

  پایین هست