{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 399421

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن از فردا آغاز به کار می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز به‌کار سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن، اظهار کرد: سامانه maskan.medu.ir از ساعت ٨ صبح روز پنجشنبه، چهاردهم آذرماه برای ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: این سامانه برای فرهنگیان فاقد مسکن اعم از افرادی که نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند و افراد جامانده‌ای که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، فعال و در دسترس قرار خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: فرهنگیان در اسرع وقت با ورود به سامانه مذکور به تکمیل اطلاعات موردنیاز اقدام کنند.

در تفاهم‌نامه‌ای که بین وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت آموزش‌ و پرورش منعقد شد، تأمین 170 هزار واحد مسکونی در شهرها و مناطق روستایی برای فرهنگیان فاقد مسکن بر اساس اعلام نیاز آموزش‌ و پرورش و با استفاده از کلیه ظرفیت‌ها و منابع مالی و امکانات موجود وزارتخانه‌های آموزش‌ و پرورش و راه و شهرسازی در 32 استان کشور، هدف‌گذاری شده است.

این تفاهم‌نامه در 7 ماده تهیه، تدوین و تنظیم شد و به امضای دو وزیر رسیده است و مدت اجرای این تفاهم‌نامه 3 سال یعنی تا آبان 1401 است.

ارسال نظر

 • شجاعی
  ۳ ۰

  این سایت برای ورودش کد پرسنلی میخواد و وقتی تکمیل شد ورودیه میزنی میگوید کد پرسنلی یافت نشد ..بهتراست سریعا راهنمایی کنید

 • ناشناس
  ۱ ۱

  کاش برا کارگر ها این کار رو میکردن

 • ramin
  ۲ ۰

  الان ساعت 9:20 پنجشنبه 14 آذر و سایت میگه مشخصات اشتباهه! همش ارور.
  از شهرستان بابل دارم اقدام میکنم!

 • علیرضا
  ۲ ۰

  سلام. من هم نتونستم ثبت نام کنم سامانه خطا میزنه یا پیغام کد پرسنلی شما یافت نشد میزنه! چکار باید بکنم؟

 • علیرضا
  ۱ ۰

  سلام. من هم نتونستم ثبت نام کنم سامانه خطا میزنه یا پیغام کد پرسنلی شما یافت نشد میزنه! چکار باید بکنم؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری