{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 396082

بر اساس تصمیم و دستور وزیر راه و شهرسازی واحدهای خارج‌شده از سرفصل مسکن مهر مانند پروژه‌های زیر ۳۰ درصد پیشرفت و فاقد متقاضی در قالب طرح اقدام ملی مسکن اجرایی می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مشکلات زیاد برخی واحدهای مسکن مهر باعث شد تا محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جلسه شورای هماهنگی مسکن دستور جدیدی برای واحدهای مسکن مهر که به هر دلیلی از سر فصل این پروژه خارج شده اند بگیرد.

در حال حاضر برخی واحدهای مسکن مهر بنا به دلایلی حتی 30 درصد هم پیشرفت ندارند بنابراین تصمیم جدید بر این است تا واحدهای مسکونی خارج شده از سرفصل مسکن مهر در قالب طرح اقدام ملی مسکن اجرایی شود.

بر اساس تصمیم شورای هماهنگی مسکن ، پروژه‌های خودمالک، پروژه‌های فاقدمتقاضی به ماخذ سال ۱۳۹۴، پروژه‌های زیر ۳۰  درصد به ماخذ سال ۹۶ و پروژه‌های دارای مشکلات حقوقی از سرفصل مسکن مهر خارج شده و تغییرات لازم در سامانه مدیریت مسکن مهر و کنترل پروژه اعمال شود. همچنین واحدهای خارج شده از سرفصل مسکن مهر در قالب طرح اقدام ملی مسکن اجرایی شود. در این راستا نیز قرار است ترتیبی اتخاذ شود تا این واحدها علاوه بر ۴۰۰ هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن محاسبه و به کل برنامه اقدام ملی مسکن اضافه شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری