{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 377230

دولت محلی شهر برلین در نظر دارد به عنوان اجرای بخشی از طرح متوقف کردن اجاره‌بها، که کمی پیش تصویب شده است، سقف اجاره هر متر مربع را ۷.۹۷ یورو تعیین کند.

به گزارش تاگاشپیگل، دولت محلی شهر برلین در نظر دارد به عنوان اجرای بخشی از طرح متوقف کردن اجاره‌بها، که کمی پیش تصویب شده است، سقف اجاره هر متر مربع را ۷.۹۷ یورو تعیین کند.  

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، کاترین لومپشر، سناتور توسعه شهری برلین، در نظر دارد به این وسیله سقف اجاره‌بهای واحدهای مسکونی ساخته شده تا سال ۲۰۱۳ را مشخص کند. در این گزارش آمده است که واحدهای مسکونی ساخته شده از ۲۰۱۴ به بعد، از این طرح معاف هستند.  

در ادامه گزارش آمده است که این طرح هنوز مورد بحث می‌باشد و ممکن است تغییر کند.  

تا ۱۵ اکتبر سنا لایحه‌ای در این مورد آماده می‌کند که به پارلمان برلین ارسال می‌شود. انتظار می‌رود این طرح از ژانویه به اجرا در بیاید.

ارسال نظر

  • dossti
    ۰ ۰

    سلام بله دولت هایی سقف تعیین میکند و بعضی کشورها مستاجر هنگام اجاره کردن خانه باید اجاره اش مثلا یک سوم درآمدش باشد یا کسی که درآمد زیادی دارد ضامن شود که مستاجر بتواند آن اجراه را بدهد و مسئله دیگر اینکه یک مرتبه اجاره 40 درصد بالا برود نیست بالارفتن اجاره هم سقف دولتی دارد که چند در صد در هر سالی اعلام میشود حق دارند اجاره را بالا ببرند حالا صفر در صد یا 3 درصد بستگی به تورم و یا بالا رفتن درآمدها حقوق ها همه اینها دارد - ولی در عوض اگر کسی اجاره را ندهد صاحبخانه کمک میشود که مستاجر را بلند کند و لی نه در زمستان .

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری