{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 345233

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

با توجه به بررسی‌ مناطقی که افراد سخت‌تر می‌توانند مسکن خریداری کنند، منطقه کنزینگتون و چلسی واقع در لندن، در جایگاه نخست قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اقتصادآنلاین، جدیدترین آمار ارائه شده درخصوص قیمت مسکن نشان می‌دهد در کدام مناطق، خرید مسکن برای ساکنین سخت‌تر و آسان‌تر است.

در این اینفوگرافیک، به مکان‌هایی که افراد به راحتی نمی‌توانند ملکی را خریداری کنند می‌پردازیم.

زمانی که میزان متوسط درآمد سالیانه افراد ساکن در مناطق مختلف را بررسی می‌کنیم، مشاهده می‌کنیم که برای داشتن یک سقف بالای سر در مناطق سلطنتی نشین کنزینگتون و چلسی، افراد باید 45برابر حقوق سالیانه خود هزینه کنند! این منطقه با اختلاف بسیار زیادی از مناطق دیگر، سخت‌ترین منطقه خرید مسکن برای ساکنین به شمار می‌رود.

در جایگاه دوم این لیست، منطقه وست‌مینستر، که در لندن مرکزی است، قرار دارد. افراد برای خرید مسکن در این منطقه، تقریبا باید 24برابر میانگین حقوق سالیانه خود هزینه کنند. در جایگاه سوم نیز، شهرک کمدن، واقع در لندن، قرار دارد.

در نمودار ارائه شده، نام مناطق و نسبت اینکه خرید مسکن چند برابر حقوق ساکنین است، را مشاهده می‌کنید؛

در کدام مناطق انگلیس خرید خانه سخت‌تر است؟

ارسال نظر

  • همسرپاسدارمرحوم شده سال1382
    ۰ ۱

    مردم درایران نمی توانندخانه بخرند شمامی نویسید کجای انگلیس خانه بخرید ؟شمادرایران زندگی نمی کنید؟اگربرای ازمابهتران واختلاس گران ودزدان بیت المال مردم نوشته ایدکه آنها خودبهترمی دانندکجابروند وچکارکنندازوضع مردم اطلاع نداریدومیان مردم نیستیدبرایتان متاسفم.

  • ناشناس
    ۰ ۱

    خیلی رو میخواد بنظرم. خیلی رو میخواد گذاشتن چنین خبری. هنوز دست برنداشتین؟ راه رفتین از له شدن پای مورچه در آمریکا، تعداد کسانی که خم به ابروشون اومده تو آمریکا، تجمع دو سه نفره در فرانسه، خارش پای یک نفر در انگلیس، قهر دو کودک در انگلیس و هزار و یک مساله ریز، جزئی، کم اهمیت و حداقل برای ما ایرانیها خیلی عادی گفتید. هنوز دست بر نداشتین؟ حالا که خودتون، البته بهتر بگم متاسفانه ما مردم، تا گردن تو این وضع اسفناک اقتصادی، فرهنگی و ... موندیم، هنوز هم دارید از اونا میگید؟؟ بیاید خودمون رو ببینیم. ما اصلا در مقامی هستیم که بخوایم در مورد بقیه نظر بدیم و تحلیل کنیم آخه؟ اقلا تو این برهه!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری