{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 280395

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

با هدف رفع مشکلات متقاضیان صدور پروانه تا زمان حصول نتیجه نهایی بر اساس توافق سازمان نظام مهندسی با وزارت راه و شهرسازی، امکان پذیرش صرفاً یک کار نظارت بصورت انتخابی توسط اعضای حقوقی عضو سازمان از امروز شنبه دوم تیرماه ۱۳۹۷ فراهم شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، مالکان و متقاضیان صدور پروانه ساختمانی در این مقطع زمانی، می‌توانند پس از ثبت و معرفی سازنده دارای صلاحیت (مجری ذیصلاح) در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، اقدام به معرفی مهندس ناظر نمایند.

رعایت تمامی شرایط قانونی از جمله دارا بودن صلاحیت و ظرفیت و پروانه دارای اعتبار عدم وجود هر گونه محرومیت شامل آرای شورای انتظامی الزامی است.

بر اساس اعلام سازمان نظام مهندسی استان تهران در خصوص اعضای حقیقی در اسرع وقت تصمیم گیری و اجرا خواهد شد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  نکته قابل تاسف این هست که رئیس سازمان نظام مهندسی به جای مراجعه به دیوان عدالت اداری در جایگاه قضاوت بخشنامه های وزیر رو نادیده گرفته این حرکت چه پیامی داره !!!!!!! حداقل به نظمی که در اسم سازمان نظامی مهندسی هست باید احترام بزارن

 • میثم
  ۱ ۱

  در هیچ کجای دنیا چنین سیستمی وجود ندارد و کارفرما در انتخاب ناظر ازاد است . سازمان وظیفه دارد ظرفیت و پایه مهندسی و مواردی از این دست را کنترل کند . راه اندازی سیستم ارجاع علت اصلی رشد بی رویه کمی سازمان ها در کشور شده است

 • میثم
  ۱ ۰

  سازمان نظام مهندسی به حال خود رها شده

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری