{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 269698

وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران پارلمانی مطرح کرد:

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اصلاحاتی که قرار است در سازمان نظام مهندسی ساختمان پیگیری شود، گفت: ابهاماتی در این رابطه وجود داشت که در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، توضیحاتی در مورد این ابهام ها به نمایندگان ارائه شد.

اقتصادآنلاین - المیرا اکرمی؛ عباس آخوندی در حاشیه جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این ابهامات در مورد منع پذیرش منافع متعارض، نحوه ارجاع کار و اجرای کار نظارت، فعالیت مهندسان و وجوهی که نباید از مردم گرفته شود، بود که در مورد این موضوعات توضیحاتی به اعضای کمیسیون عمران مجلس ارائه شد.

آخوندی در ادامه افزود: همچنین در این جلسه گزارشی از عملکرد مسکن مهر ارائه شد که مقرر شد پیگیری‌های لازم در این رابطه صورت بگیرد.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سوال که آیا مخالف تحقیق و تفحص از مسکن مهر است، گفت: من اظهار نظری در مورد تحقیق و تفحص از مسکن مهر نکردم و تصمیم گیری در مورد این موضوع بر عهده مجلس است.

آخوندی با اشاره به مطرح شدن طرح تحقیق و تفحص از مسکن مهر در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: برخی از نمایندگان مجلس درخواست داشتند که بررسی جامعی در رابطه با مسکن مهر انجام شود و ما هم عنوان کردیم که همه اطلاعات مربوط به این طرح موجود است و وزارت راه و شهرسازی آمادگی دارد که این اطلاعات را در اختیار نمایندگانی که مایل هستند، قرار دهد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ارتقای پایه مهندسان بر اساس مدرک تحصیلی انجام شود مثل مهندس پایه 3 با مدرک کارشناسی و مهندس پایه 2 با مدرک کارشناسی ارشد و مهندس پایه 1 با مدرک دکترا باشد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ارتقای پایه مهندسان بر اساس مدرک تحصیلی انجام شود مثل مهندس پایه 3 با مدرک کارشناسی و مهندس پایه 2 با مدرک کارشناسی ارشد و مهندس پایه 1 با مدرک دکترا باشد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مهندسین بین نظارت و مجری و طراحی باید یکی رو انتخاب کنند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری