{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 195963

مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران از بازگشت دوباره متقاضیان مصرفی به بازار مسکن در ماه‌های آتی خبر می‌دهند.

به گفته مشاوران املاک هم‌اکنون با گذشت بیش از یک هفته از مشخص شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری دور دوازدهم، متقاضیان خرید و فروش آپارتمان‌های مسکونی با اطمینان از ثبات وضعیت بازار و ادامه سیاست‌های چهار سال گذشته بخش مسکن، به بازار وارد شده‌اند. مشاوران املاک با استناد به رشد اندک میزان مراجعات متقاضیان به بنگاه‌های املاک می‌گویند ممکن است به دلیل قرارگرفتن در ماه‌ مبارک رمضان رشد حجم معاملات مسکن با سرعت نباشد اما در ماه‌های آتی به ویژه در فصل تابستان بازار مسکن با تقاضای بیشتری مواجه خواهد شد. به گزارش دنیای اقتصاد، در عین حال برخی از کارشناسان بازار مسکن نیز با تایید گفته‌های مشاوران املاک می‌گویند: در حال حاضر با توجه به مشخص شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری، متقاضیان خرید مسکن با اطمینان از ثبات وضعیت بازار ملک تمایل بیشتری برای ورود به بازار پیدا خواهند کرد.

 

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲۱ ۱

  ترمز رمضان در بين ترمز ركود يعني وسيله اي كه خودش ايستاده باز ترمز رو بگيري .
  جالبه !!!!!!!!

 • ناشناس
  ۱۹ ۰

  عزیزم . من تا پارسال تو یه شرکت کار میکردم ماهی ۳۸۰۰ میگرفتم . امسال به زور با من قرارداد بستن ۱۲۰۰ ، حالا به نظرت من میتونم ماهی ۱۳۰۰ قسط وام ۷۰ میلیونی رو بدم و خونه تهیه کنم .شرکت ما دیگه پروژه نداره و تقریبا هر روز وقت میگذرونیم . الان وضعیت خیلی از کارها همینه

  • ناشناس
   ۵ ۰

   نه! خرید که هیچ، اجاره هم هیچ، حتی روی همین قرارداد فعلیت هم حساب نکن. این کارها بر اساس پول نفت شکل گرفته بود و دیگه نیست.

 • ناشناس
  ۲ ۰

  مسکن ازکالای سرمایه ای خارج شده وبه مصرفی تبدیل شده.توهر کوچه واحدهای نوسازانباشته شده کسی نداره بخره، این خریدا هم که میگن مربوط به واحدای چندسالست که ارزونتره.تصورکن یک عمرپس اندازو بدی یه خونه کوچیک بعد باهزارزحمت اجارش بدی ، تازه بعدش به زور باید اجارتو بگیری وبعدشم خونتو مخروبه کنن بدن دستت باید بری نقاشی کنی ولوله ها وشیراشو درست کنی ومالیات بر عایدی هم بدی.پس همون پولتونو توبانک بذارین بهتره، تازه اینکه میگن بانکا وضعشون خرابه، برااینه که مردم پولاشونوبیارن توکارو تولیدو مسکن وغیره.وگرنه بانک یعنی کل اقتصادکشور ووقتی کل اقتصاد خراب باشه پس دیگه خرید خونه وچیزای دیگه هم به درد نمیخوره.چون اونوقت همه چی قیمتش بسیارکاهش پیدا میکنه.

 • ناشناس
  ۶ ۰

  سرعتی در کار نبود که ترمزی در کار باشد

 • ناشناس
  ۶ ۰

  «به گفته مشاوران املاک....»
  شاهد روباه دمشه...
  ملتو چی فرض کردین؟؟؟؟

 • آرشام پژوهان
  ۳ ۰

  همین املاکیهای طماع و سودجو بودن که سوداگریها و دلال بازیاشون بازار ملک رو پنج ساله برده تو کما.