{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 195449

شرایط فعلی بازار مسکن برای آن دسته از متقاضیان خانه اولی یا خریدارانی که منابع مالی محدودی برای خرید مسکن دارند بسیار مناسب است.

مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می‌کنند پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، بسیاری از متقاضیان خرید یا فروش مسکن که انجام معامله خود را مشروط به نتیجه این رخداد سیاسی کرده بودند، به تدریج جست‌وجوی خود را برای یافتن ملک مورد آغاز کرده یا آنکه مالکانی که قصد فروش ملک خود را دارند، فایل خود را به بنگاه ارائه کرده‌اند. به گفته آنها در حال حاضر بازار مسکن همچنان در فاز پیش‌رونق به سر می‌برد و شرایط این بازار برای آن دسته از متقاضیان خانه اولی یا خریدارانی که منابع مالی محدودی برای خرید مسکن دارند بسیار مناسب است. به گزارش دنیای اقتصاد، بررسی‌های میدانی از وضعیت بازار مسکن این گفته مشاوران املاک را تایید می‌کند. برخی از مشاوران املاک عنوان می‌کنند در حال حاضر بسیاری از متقاضیان خرید مسکن می‌توانند با بودجه‌ای کمتر از 300 میلیون تومان در نقاط مختلفی از شهر به خرید مسکن موردنظر خود اقدام کنند. به گفته آنها در میان فایل‌های با قیمت کمتر از 300 میلیون تومان خانه‌های نوساز تا بیش از 10 سال ساخت وابسته به نوع منطقه انتخابی وجود دارد. مشاوران املاک می‌گویند البته بیشتر این فایل‌ها آپارتمان‌های کمتر از 80 مترمربع را شامل می‌شود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱۲ ۱

  عجب شاهدی مشاوران مسکن !!!!!!!!!!

 • علی
  ۱۱ ۱

  چطوری باید به شما فهموند که این عده ای که برای خرید و فروش اقدام میکنن از نظر مالی تامین هستند و جامعه هدف نیستند ، عزیزان در ایران کلاهبرداران باید کلاه ضعیف ترین قشر را بردارند تا مسکن رونق بگیره و جالبه که بدونید از چند سال پیش تا حالا این قشر ضعیف دیگه آهی در بساطشون نمونده که بیان جلو برای خرید با وام و شرایطی ، ضمنا بیکاری هم بهش اضافه شده . نکته قابل توجه اینه که پولدار ها هم با جمع آوری پول از دست مجموعه ای از این بدبخت ها در مناطق مختلف شهر توسط ملک های ریز میتونن در مناطق شمالشهر ملکای درشت معامله کنن ، برای همین هم بازار شمالشهر هم از رونق افتاده . این جوی هم که املاکی ها و مسیولین میدن کاری از پیش نمیبره ، من هر روز دیوار رو نگاه میکنم و میبینم مالکها قیمت رو میبرن بالا و یکسال آگهیشون رو تکرار میکنن اما نمیتونن بفروشن . واقعا متاسفم برای یک همچین تفکری ، چون اگه همین پول الان در بانک بود بعد این چند سال پولشون دوبرابر شده بود

  • ناشناس
   ۴ ۰

   از دلال جماعت توقع «فهم» داری!!!!!!؟؟؟

 • ناشناس
  ۱۲ ۱

  توجه توجه مسکن از حالت سرمایه ای خارج شده و کالایی صرفا مصرفی شده و هیچ عاقلی در این بخش سرمایه گزاری نمیکنه

 • ناشناس
  ۱ ۴

  خدا پدر اونی رو بیامرزه که لااقل 12 میلیون نفر هموطن رو با مسکن مهر از بی سرپناهی و ویلانی نجات داد و با 4 میلیون آورده صاحب یک دوخوابه نوسازشون کرد ؟ شما چه کردید جز همایش حرف و حرف و آمارهای عجیب غریب ؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری