{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 190628

آخوندی: ۱۲ سال شهرداری تهران طلایی ترین دوران سوداگران بوده است.

وزیر راه و شهرسازی با توجه به بیان ادعاهای گمراه کننده در خصوص حوزه مدیریت شهری و نسبت دادن سخنان خلاف واقع به وزارت راه وشهرسازی از سوی شهرداری تهران در یادداشتی در کانال تلگرامی خود اعلام کرد: 12 سالی که ایشان شهردار تهران بوده‌اند، طلایی‌ترین دوران برای سوداگران بوده‌ است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، به گفته وزیر راه و شهرسازی، آقای قالیباف چارچوب تبلیعاتی خود را این‌گونه بسته ‌است که ملت ایران را به یک 4 درصد و 96 درصد تقسیم کند و خود را غمخوار اکثریت و دولت را هواخواه اقلیت نشان دهد، حال آنکه فارغ از درستی و نادرستی این ادعا، واقعیت کاملا خلاف این مدعی است و آن 4 درصد ادعای یاری وفادارتر از ایشان در تاریخ ایران نداشته‌اند.

عباس آخوندی معتقد است، 12 سالی که ایشان شهردار تهران بوده‌اند، طلایی‌ترین دوران برای سوداگران بوده ‌است تا با دست باز هر آن نحو که بخواهند در تهران عمل کنند، تمام ظرفیت‌های زیستی نسل فعلی و آتی این شهر را معامله کنند و این شهر بی‌سامان را که در آن نه حرکت می‌توان کرد و نه زندگی؛ به‌ وجود آورند که صدها عاقل می‌خواهد تا آن را به سامان کند.

بی‌گمان شهرداری قالیباف یکی از جولانگاه‌های اصلی همین گروه اندک است که ایشان از آنها نام می‌برد و حال ژست مدعی گرفته‌است. البته اگر نقدی به آقای روحانی وارد باشد این است که چرا این مدت ایشان را تحمل کرد؟ طرفه حدیثی است غم‌خواری این فرد برای طبقه ضعیف.

واقعا که این انتخابات صحنه نبرد گمراهی و آگاهی است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱۸ ۳

  سیگنال صریح معاون وزیر راه و شهرسازی برای توقف خرید مسکن:
  «به گفته مظاهریان اگر واقع‌بینانه به این موارد توجه شود کسی که طی ۴ سال موفق به فروش این آپارتمان‌ها نشده است با توجه به پرداخت بهره بانکی به‌طور تقریبی از سرمایه آن چیزی باقی نمانده است و در حقیقت اتفاقاتی در حال رخ دادن است که هم‌اکنون تنها شاهد نوک قله کوه یخ هستیم ....»بله این یعنی اینکه تا قیمتها ی غیر منطقی همانند امروز است رکود وورشکستگی مسکن حتمیست
  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برآورد مالی 200 میلیارد دلاری از خانه‌های خالی در کشور، نسبت به تداوم اشتباه سرمایه‌گذاران خانه‌های خالی هشدار داد.

  • ناشناس
   ۰ ۲

   داداش داری اشتباه میزنی.این خبر ربطی به قیمت ملک و رکود مسکن نداشت.قبل از کپی پیست کردن یه نگاهی به متن خبر بنداز

  • ناشناس
   ۱ ۰

   دادا شما قبل از نقد نظر دیگران، برو یه ذره اقتصاد یادبگیر.

 • ناشناس
  ۱۵ ۲

  پس نقش شورای شهر و نظارت شورا بر شهرداری چه میشود؟

  • ناشناس
   ۴ ۰

   جناب شهردار اگه بیلزن بود، امروز فساد شهرداری زبانزد خاص و عام نبود. ازجمله املاک نجومی!

  • ناشناس
   ۹ ۰

   شورای شهر نقشش عکس انداختن با شخصیت ها و وقایع فقط

 • ناشناس
  ۲ ۰

  در اینکه شهردار تو این 12 سال بدون توضیح به کسی دولتی مستقل برا خودش درست کرده و به هیچ احدی جوابگو نیست و نبوده شکی نیست و به نظرم یکی از مهمترین عوامل گرانی مسکن و املاک مسکونی و تجاری عملکرد شهرداری است , اما نکته اینه تو این چهار سال دولت تدبیر و امید چرا هیچ تدبیری دربرابر آن نکرده و حالا تو جدال انتخاباتی این حرفها رو زدن نه تنها ارزشی نداره بلکه مایوس کننده هم هست.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری