{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

گزارش‌ میدانی اقتصاد آنلاین از بازار املاک پایتخت

آنچه در زیر می‌آید جدول معاملات انجام شده ۱۵ آپارتمان‌ لوکس فروخته شده و گران قیمت در مناطق شمالی (مناطق ۱ تا ۳) شهر تهران است که تا پایان شهریور ماه سال ۹۵ معامله شده است.

اقتصاد آنلاین - مرضیه طهماسبی: با وجود کاهش حجم معاملات در بازار مسکن و نبود تقاضا برای آپارتمان‌های گران‌قیمت، واحدهای لوکس شهر تهران همچنان با قیمت‌های بالایی خرید و فروش می‌شود. لازم به ذکر است که این آپارتمان‌های میلیاردی بدون در نظر گرفتن سن بنا، دارای بهترین امکانات محیطی و ساختاری از جمله استخر، سونا، جکوزی، چندین پارکینگ، سالن بدنسازی و سالن اجتماعات و غیره می‌باشند و حتی می‌توان گفت که واحدهای نوساز آنها ساختاری اشرافی نیز دارند.

این آمار بنابر اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است که بر مبنای آن ارزان‌ترین آپارتمان لوکس فروخته شده در شهریور ماه 95 با قیمت کلی 3.075.000.000 تومان در منطقه الهیه 4راه حسابی و گران‌ترین آن با قیمت 15.960.000.000 تومان در منطقه زعفرانیه خیابان ثارالله معامله شده است.

همچنین قیمت هر متر مربع نوساز آپارتمان‌های لوکس خرید و فروش شده در شهریور ماه امسال از کمترین با متری 14.000.000 تومان و بیشترین قیمت از قرار متری 38.000.000 تومان در منطقه لوکس‌نشین زعفرانیه معامله شده است.

لوکس

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری