{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

گزارش ‌میدانی اقتصاد آنلاین از نرخ خرید و فروش املاک پایتخت

اقتصاد آنلاین - آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت آپارتمان‌های معامله شده در منطقه چیتگر تهران در خرداد ماه ۹۵ است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه مشاورین املاک کشور می‌باشد:

RFRFEFEFD

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۱

  چرا سامانه اطلاعات بازار املاگ کشور بروز نمیشود؟
  http://hmi.mrud.ir
  سامانه اطلاعات بازار املاک ایران که طبق وعده مسئولان از تیر ماه 91 به نیت اطلاع یافتن مردم از اوضاع بازار مسکن راه اندازی شده بود پس از گذشت چهار سال هنوز نتوانسته به وعده‌های پیش پا افتاده و ابتدایی وزارت راه و مسکن بطور مستمر پاسخگو باشد. امروزه در شرایطی که بازار مسکن کشور یکی از طولانی‌ ترین رکودهای تاریخ خود را پشت سر میگذراند دسترسی دست اندرکاران و تحلیل گران بازار مسکن به آمار دقیق از قیمت و تعداد قرارداد های املاک در هر منطقه اهمیت پیدا میکند.
  بیشتر از دو هفته است که سامانه اطلاعات بازار املاک ایران بروز نشده و این سایت هرماه بدونه هیچگونه دلیل و توضیحی از کار میافتد و یا اطلاعاتش برای هفته ها بروز نمیشود و اطلاعات درستی به کاربران و متقاضیان مسکن نمی‌دهد. شرکت رایانه اندیشه نصر به عنوان طراح این سایت و مسولین وزارت راه و شهرسازی بیش از چهار سال است که این سایت را طرح و اداره کرده اند.در این مدت مقادیر زیادی پول برای این سایت صرف شده است و ملیون ها نفر برای دسترسی به آمار مسکن در کشور به این سامانه بطور مستقیم و غیرمستقیم وابسته هستند. آمار دقیق از قیمت واقعی فروش املاک برای رصد کمبود ها وپیدا کردن چاره مسایل الزامیست. امیدوارم مسولین این سایت بتوانند با این مسایل برخوردجدی کنند.
  علاقه مندان به مسایل بازار مسکن باید به بهبود وضعیت سامانه اطلاعات املاک تاکید کنند.