{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 138582

آخوندی در فرودگاه خرم آباد در سفر به لرستان ضمن اشاره به اجرای پروژه‌های مفصل در این استان به پرداخت بخش از مطالبات پیمانکاران اشاره داشته و گفت در اسرع وقت تمامی مطالبات پرداخت خواهد شد.

 آخوندی در فرودگاه خرم آباد در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفر یک روزه خود به استان بیان کرد: در لرستان پروژه‌های مفصلی داریم و بزرگراههایی که منتهی به خرم آباد می‌شوند. بخشی از این پروژه‌ها افتتاح و برخی دیگر نیز امروز به بهره برداری می‌رسند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: ارتقاء خط آهن به سمت درود را در دستور کار داریم و احداث راه آهن خرم آباد درود نیز در حال انجام است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طرح توسعه فرودگاه خرم آباد در حال انجام است، یاد آور شد: این طرح به طور چهارصد متر اجرا می‌شود که با انجام آن هواپیماهای بزرگتری می‌توانند در این فرودگاه نشست و برخاست کنند.

آخوندی همچنین انتقال پادگان و بهسازی بافت خرم آباد و بازدید از پروژه‌های بیمارستانی در بروجرد را از دیگر برنامه‌های امروز سفر به خرم آباد عنوان کرد و گفت: خوشبختانه پیمانکاران در لرستان پروژه‌های خود را به خوبی انجام دادند و ما نیز در بحث پرداخت مطالبات پیگیر هستیم.

آخوندی تصریح کرد:‌ ۱۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران لرستان پرداخت شده است و هر هفته نیز اسناد به خزانه ارسال تا مطالبات پیمانکاران پرداخت شود. تمام تلاش ما این است که تمامی مطالبات پیمانکاران در اسرع وقت پرداخت شود.

ارسال نظر

  • محمدعلی کاظم نژادی
    ۰ ۰

    بعد اینکه بنده گان خدا هست ونیست خود را از دست دادن بازم جای شکرش باقی برای بعضی از پیمانکاران گشایشی در پرداخت مالیات عوارض دولتی و پرداخت جرائم دیر کردهای بانکی میشه