نماینده اهواز در مجلس: در جمهوری اسلامی ما مسئولان شهامت عذرخواهی داریم

نماینده مردم اهواز گفت: ما الان گوش شنوا داریم و در همین دو سال گذشته جمعیت‌ها صنوف، بازنشستگان و غیره برای پیگیری مطالبات خودشان آمدند. ممکن است همه نیازهای آنان برطرف نشده باشد اما ساز و کار تعریف شده‌ای وجود دارد. قوانین ما باید اصلاح شود اما دشمنان آرزوی براندازی و تجزیه طلبی را به گور خواهند برد که ایران اسلامی را به این وضعیت دچار کند.

نماینده اهواز در مجلس: در جمهوری اسلامی ما مسئولان شهامت عذرخواهی داریم

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درباره شکایت فراجا از ۴ نماینده مجلس گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، با همه اشکالاتی که ممکن است به فرمایش رهبر انقلاب وجود داشته باشد و هیچ جا نیست که دارای اشکال نباشد و کوتاهی‌هایی هم داریم و شهامت آن را داریم که ما نمایندگان و مسئولان نظام درباره آن کوتاهی‌ها عذرخواهی کنیم، چیزی که در دنیا وجود ندارد.

وی افزود:‌ آمریکا در مدت هفت سال با سیصد زن رنگین پوست خود برخورد کرد و برخی‌ها می‌گویند حجاب آمریکایی خوب است که به بحث دینی آن کاری ندارم ولی اقتدار پلیس آمریکا خوب نیست. آنجا کسی جرات می‌کند گلوی مامور نیروی انتظامی را ببرد؟ اگر این کار را بکند ببینید چه بلایی بر سر او خواهند آورد. همین نیروی منافقین که دستش به خون ۱۷ هزار شهید آلوده است یا کومله که ۵۰۰۰ زن و مرد کرد شریف را سر برید اگر نگاه کنیم آن‌ها ادعای آزادی دارند ما الان گوش شنوا داریم و در همین دو سال گذشته جمعیت‌ها، صنوف، بازنشستگان و غیره برای پیگیری مطالبات خودشان آمدند. ممکن است همه نیازهای آنان برطرف نشده باشد اما ساز و کار تعریف شده‌ای وجود دارد. قوانین ما باید اصلاح شود اما دشمنان آرزوی براندازی و تجزیه‌طلبی را به گور خواهند برد که ایران اسلامی را به این وضعیت دچار کند.

یوسفی تصریح کرد: شما امروز نگاه کنید آمبولانس‌هایی که با پول مالیات بازنشستگان و کارگران شریف تهیه شد، نه با پول برخی بازیگران و فوتبالیست‌هایی که برای به دنیا آوردن فرزندشان به خارج از کشور رفتند و بعد شعار ایران دوستی می‌دهند، تخریب شد  چه زمانی آن‌ها طرف مردم بودند. ما گوش شنوا داریم اما مانند دنیا رفتار خواهیم کرد. آمریکا اخیرا یک فعال رسانه‌ای را برای اینکه اظهارنظری درباره کشته شدن دانش آموزان در مدارس را مطرح کرده بود تا تجارت اسلحه خود را داشته باشد، ۹۶۳ میلیون دلار جریمه کرد آیا این نوع رفتار با آزادی بیان و مهد آزادی است؟‌

نماینده مردم اهواز در پاسخ به این سوال که قانون برگزاری تجمعات چه زمانی تعیین تکلیف می‌شود، گفت: این موضوع در حال بررسی در کمیسیون شوراها است. این کشور برای مردم بوده اما کسی که بخواهد براندازی کند و با آتش زدن به مردم آسیب بزند حتما باید با او برخورد کنند.

منبع: ایلنا
ارسال نظر

  • عبداله سرگردان
    ۰ ۰

    به آقای شهامت بگویید ، شهردار تهران گفته قیمت مسکن سرسام آور شده!!
    عضو محترم مصلحت نظام هم فرمودند ، امید خانه دار شدن ۷۴ سال شده ، به این آقای یوسفی بگویید یه فکری هم به حال بی مسکن ها بکند. تشکر .......... هیچی همین تشکر!!!!!!