کد خبر 467293

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس

اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری به صحن می‌آید

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از ارزیابی و جمع بندی نهایی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی حدادی، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: ادامه بررسی و جمع بندی درباره طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستورکار جلسه عصر امروز اعضای کمیسیون شوراها قرار داشت.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز مواد باقیمانده از طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری که برای بررسی به کارگروه های تخصصی کمیسیون ارجاع شده بود، بررسی و نهایی شد، افزود:  مصوبات جلسات قبلی کمیسیون در خصوص این طرح مرور و چکش کاری نهایی آن در صحن کمیسیون انجام شد.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس بیان داشت:  طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای بررسی و ارزیابی در جلسه علنی به هیئت رئیسه ارجاع می شود تا در نوبت دستورکار قرار گیرد.

حدادی با اشاره به دستوکار جلسات آتی اعضای کمیسیون ، اظهار داشت: بررسی و ارزیابی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در دستور کار کمیسیون شوراها قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر