{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 395258

فاطمه سعیدی سخنگوی فراکسیون امید مجلس گفت: در شورای مرکزی فراکسیون امید با توجه به نظرات کارشناسی کمیته های تخصصی یک طرح سه فوریتی برای لغو افزایش قیمت بنزین و افزایش تدریجی از طریق بودجه سنواتی تهیه شده بود که با توجه به تاکیدات صبح امروز رهبری معظم انقلاب از دستور خارج شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، سعیدی افزود: طرح دو فوریتی دیگری نیز تهیه شده بود که بر مبنای آن بنزین تک نرخی و با نرخ ۱۵۰۰ تومان عرضه شود که آن هم به دلیل مشابه از دستور خارج شد.
سخنگوی فراکسیون امید گفت: دولت و کلیه نهادهای نظارتی باید بر کنترل قیمت سایر کالاها اهتمام جدی داشته باشند و دولت حمایت از خانوارهایی که دچار سختی در معیشت هستد را هرچه سریعتر عملی کند.
سعیدی همچنین گفت: فراکسیون امید طی درخواستی از هیئت رئیسه مجلس خواستار حضور روسای قوا در خانه ملت شده است تا ضمن تعامل و  همفکری با نمایندگان نقایص این طرح برطرف شود.
وی در پایان تاکید کرد: با اذعان به حق اعتراض مدنی نسبت به تصمیمات اتخاذ شده و مرزبندی با جریاناتی که به دنبال سو استفاده از اعتراض هستند از مردم عزیز می‌خواهیم ضمن حفظ آرامش به نهادهای مسئول اطمینان کرده و از بروز اتفاقاتی نظیر خسارت وارد آوردن به اموال عمومی خودداری نمایند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری