{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 387844

معاون پارلمانی رییس جمهوری اعلام کرد که هیات دولت با طرح نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تعطیلی پنجشنبه‌ها مخالفت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، حسینعلی امیری روز سه شنبه در حاشیه سفر خود به کرمانشاه اظهار داشت: طرحی که از سوی نمایندگان برای تعطیلی پنجشنبه ها تهیه شده بود برای دریافت نظرات بین دستگاه های اجرایی توزیع شد.

وی با بیان اینکه این طرح‌ موافقین و مخالفانی داشت که هر کدام‌ برای خود استدلال هایی می آوردند؛ اضافه کرد: طرح در نهایت در هیات دولت مطرح و به رای گذاشته شد که اعضای هیات دولت به آن رای مخالف دادند.

معاون پارلمانی رییس جمهوری افزود: رییس سازمان امور اداری و استخدامی به زودی برای اعلام نظر هیات دولت در رابطه با این طرح در مجلس شورای اسلامی حاضر خواهد شد.

امیری توضیح داد: شرایط شهرستان ها با تهران متفاوت است و مسایل زیست محیطی و ترافیکی بشدت پایتخت در شهرستان ها مطرح نیست از این رو در صورت اجرای این طرح بسیاری از کارخانه ها و ادارات تعطیل می شوند و بار مالی قابل توجهی برای دولت دارد از این رو خلاف قانون اساسی است.

امیری صبح امروز به منظور شرکت در مراسم سالگرد شهید اشرفی اصفهانی وارد کرمانشاه شد.

ارسال نظر

 • farshid
  ۰ ۰

  اره همه چیز مال پایتخت نشین ها خوبه مثل زمان جنگ تا برد موشک به تهران رسید آتش بس شد

 • محمد
  ۰ ۰

  سلام.بایدم آقایونی که خودشون در مرکز تهران از تعطیلی ۵شنبه برخوردار هستند با این طرح مخالفت کنند .چون این آدمای خودخواه همه چیزای خوب و امکانات خوب را برای خودشون میخواهند.اگه واقعا دلسوز اقتصاد و بهره وری مملکت هستند بیایند تعطیلات ۵شنبه خودشون را هم حذف کنند .درجایی که مرکز مبادلات اقتصادی تهرانه این آقایون خودشون ازش استفاده میکنند اما شهرستانها که خیلی در برنامه های اقتصادی کشور دخالت ندارند باید ۵شنبه سرکار بیاند.
  خدا زودتر این مردم را از دست خودخواهان نجات بد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  هیچ منطق محکمه پسندی رو دولت اعلام نکرده

 • بهمن
  ۰ ۰

  تهران مرکز اقتصاد ایران است اگر دولت در این خصوص صداقت دارد تعطیلی 5 شنبه را برای کلیه ادارات در پایتخت هم حذف کند. ضمنا برای استحضار ایشان شرکت های گاز و پخش فرآورده های نفتی استانها و شهرستانها همین الان 5 شنبه ها تعطیلند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  پس لطف کنید شرکت های وابسته به وزارت نیرو و وزارتخانه ها هم پنج شنبه ها سرکار بیایند.
  آقایان می شینند و برای همه تصمیم می گیرند، غیر از خودشان

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با سلام. درخصوص بارمالی تعطیلی پنجشنبه ها برای دولت، پیشنهادی دارم. برای صرفه جویی بیشتر پیشنهاد می کنیم وزارتخانه ها هم پنجشنبه ها سرکار حاضر شوند.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری