{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 378770

وزیر کشور خبر داد:

وزیرکشور گفت: قوانین لازم برای شفافیت هزینه کردهای نامزدهای انتخابات به مجلس تهیه و در آینده نزدیک به مجلس ارائه می‌گردد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی ظهر امروز در آئین تودیع ومعارفه استانداران قیدم و جدید استان قزوین که با حضور مسئولین ملی و استانی برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای برقراری دموکراسی در کشور است  و فرصتی ارزشمند برای بروز و ظهور خواست مردم در جمهوری اسلامی ایران است از این رو اجازه نخواهیم داد عده‌ای با سودجویی این بستر آزادی عقیده و مشارکت مردم در سرنوشت کشور را خدشه دار کنند.

وی بیان کرد :شفافیت هزینه‌های انتخاباتی نامزدها همیشه از مطالبی بوده که موجب ایجاد شبهاتی در ذهن مردم شده است از این رو برای انتخابات پیش رو بر این مسئله تاکید شده است و قوانینی در این خصوص تهیه شده است که تا چند وقت آینده به مجلس ارائه خواهد شد.

وزیرکشور تاکید کرد: به دنبال ایجاد یک فرآیند و نظام مالی شفاف برای این منظور هستیم تا شبهات موجود در این خصوص در کشور رفع شود.

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: از ورود پول کثیف به انتخابات جلوگیری می‌شود و در صورتی که ادله کافی برای اثبات این مسئله از سوی نامزدها وجود داشته باشد قطعا با متخلفین برخورد خواهد شد.

وی افزود: اجازه نخواهیم داد افرادی با سوء استفاده از این فضا اعتماد مردم را نسبت به امنیت و سلامت انتخابات خدشه‌دار کند.

رحمانی فضلی در بخش دیگری از سخنان خود از بازگشیایی مرز خسروی از فردا خبر داد و گفت: به منظور سهولت عبور و مرور زائران اربعین حسین برای عتبابت عالیات مرز خسروی از فردا برای خدمت رسانی به زائرین آغاز به کار خواهد کرد.

وی بیان کرد :با هماهنگی‌های انجام شده امکانات لازم برای خدمت رسانی به زائرین حسینی در این مرز تدارک دیده شده است و امیدواریم راه‌اندازی این مرز به کاهش ترافیک در مرزهای کشور کمک کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری