{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 374531

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح تعطیلی مراکز اداری، آموزشی و قضایی استان های کشور در روزهای پنج‌شنبه در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «سید میر حمایت میرزاده» سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح تعطیلی روزهای پنج شنبه در همه استان های کشور به دلیل حمایت از نهاد خانواده در این کمیسیون خبر داد.

میرزاده گفت: چهار طرح به عنوان کمیسیون فرعی به  آموزش و تحقیقات ارجاع شده بود؛ طرح اصلاح برخی قوانین مربوط به وکالت که مواد ۱ و ۱۷ آن به کمیسیون آموزش  تحقیقات ارجاع شده بود، تصویب شد؛ همچنین طرح اساسنامه شرکت ملی گاز ایران _ مواد ۷-۳۱-۳۴-۳۶ -۸۱ و ۸۲  _ در کمیسیون آموزش و تحقیقات تصویب شد.

وی ادامه داد: در تبصره ۲ ماده ۳۱ این طرح آمده بود که اعضای هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران می توانند همزمان تدریس نیز داشته باشند که پیشنهاد حذف این موضوع در کمیسیون آموزش داده شد.

میرزاده افزود: ماده ۱ طرح مدیریت تعارض منافع نیز در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی و تصویب شد.

این طرح پس از ارائه به صحن و تصویب مجلس به قانون تبدیل می شود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام پس چرا بانک ها تعطیل نشد آیا خانواده بانکدارها نیاز به حمایت ندارند؟!!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ان شاالله بگذارند استان ما هم(البرز) دوباره پنج شنبه ها را تعطيل كند
  ما قبلا پنج شنبه ها تعطيل بوديم اما دولت تعطيلي را لغو كرد و گفت امتياز تعطيلي براي پايتخت نشيان فقط بايد باشد!!!!!

 • اکبری
  ۰ ۰

  اصلا موافق تعطیلی نیستم بااینکه یه خانمم میگم این نه تنها بنیان خانواده رو محکم نمیکنه بدترم میشه. روزای کوتاه زمستان بچه رو تا غروب کجا باید سپرد؟ کی توانایی داره از 8 تا 16 یعنی 8 ساعت کار کنه؟ اونم در دادگستری. برای تحکیم بنیان خانواده ساعت کاری خانمها رو کمترش کنید. بازنشستگیشونو 20 سال کنید نه 30 سال. مرخصی زایمان رو بیشتر کنید. چه وضعشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  افزایش ساعات کار شنبه تا چهارشنبه کارمندان در واقع تخریب خانواده است نه تحکیم و کاهش بهره وری را در پی دارد

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری