{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 351380

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با تاکید بر لزوم رفع موانع رونق تولید و لزوم ارائه تسهیلات مناسب و ارزان به تولید کنندگان تاکید کرد: مانع اصلی اجرایی شدن رونق تولید بانک‌ها هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمد کاظمی با تاکید بر لزوم اهتمام هر چه بیشتر تمام نهادها و دستگاه‌ها برای اجرایی شدن شعار رونق تولید تاکید کرد: شکی در این موضوع نیست که باید به رونق تولید یعنی به فرمایش مقام معظم رهبری توجه کنیم. اما مشکل اساسی تولید، بانک‌ها هستند. بانک‌ها بدون دادن تسهیلات مناسب علیه کارخانه‌ها اجراییه صادر می‌کنند و املاک و ضمانت آنها را ضبط و تولیدکنندگان کشور را دچار مشکل می‌کنند که دولت باید در این زمینه فکری کند.

این عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید بر این که «ما باید همه برای تحقق موضوع رونق تولید تلاش کنیم»، گفت: موضوع بانک‌ها تنها مانع نیست ولی اصلی‌ترین مانع است. اگر تسهیلات ارزان در اختیار تولیدکنندگان قرار دهیم می‌توانیم در روند اجرایی شدن رونق تولید گامی مؤثر برداریم. حتماً اگر بتوانیم نیازهای داخلی را با تولیدات داخلی تأمین کنیم عملاً تحریم‌های آمریکا محکوم به شکست خواهد بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری