{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 344522

رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلفنی با استانداران قم، لرستان و مرکزی در جریان آخرین وضعیت این سه استان با توجه به بارندگی ها و سیل های اخیر قرار گرفت و خواست تمامی نهادها برای مدیریت بحران، کاهش خسارات و کمک های فوری به مردم پای کار بیایند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی در تماسی با بهرام سرمست استاندار قم، موسی خادمی استاندار لرستان و سید علی آقازاده استاندار مرکزی آخرین وضعیت این سه استان را با توجه به بارش‌های اخیر پیگیری کرد.
وی در گفت ‌وگو با استاندار لرستان از آخرین وضعیت جاری شدن ‌سیل و آبگرفتگی معابر و اماکن در این استان اطلاع حاصل کرد و توصیه های لازم را برای کاهش خسارت ارائه داد.
رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان در گفت‌ وگو با این سه استاندار ضمن دریافت گزارش از آخرین وضعیت جوی و بارش ها در این استان ها توصیه های لازم را مطرح و تاکید کرد که همه مسئولان، دستگاه‎ها و مردم باید در کنار هم پای کار باشند و تمامی امکانات باید برای مدیریت بحران در جهت کاهش خسارات و نیز کمک های فوری به مردم و خسارت دیدگان بسیج شود.

ارسال نظر

 • محمدرضا کیانفر
  ۱ ۰

  علی لاریجانی رئیس مجلس گفت: در بارش‌های اخیر مخازن سدها پر شد و می‌توان از این ذخایر به بهترین نحو بهره گرفت.

  آقای لاریجانی،
  پرکردن و ذخیره سازی و بهره گرفتن از سد دقیقاً مانند همان سوءاستفاده‌ای است که امثال داعش و جمهوری اسلامی و القاعده از دین اسلام می‌کنند زیرا وظیفه‌ی سد پیشگیری از بلای سیل می‌باشد و لازم است همواره سدها خالی و ته‌شان جارو کرده باشد.
  سرور گرامی،
  تنها راه نجات کشور اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
  2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
  با تشکر از توجه شما،

 • ناشناس
  ۰ ۰

  همه بیان که چه کنند؟!
  وقتی سنگی توی چاه انداخته شده که هیچ چاره ای نداره؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری