{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 327753

وزیراطلاعات:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طبق توضیحات وزیر اطلاعات به هیچ وجه اسماعیل بخشی کارگر کارخانه نیشکر هفت تپه شکنجه نشده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت‌ ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه سید محمود علوی وزیر اطلاعات و همکارانش برای بررسی ادعاهای اسماعیل بخشی مبنی بر شکنجه در دوران بازداشت، حضور یافتند.

وی افزود: وزیر اطلاعات و مدیران وزارت اطلاعات ضمن ارائه گزارشی از روند و اقداماتی که منجر به بازداشت و دستگیری آقای بخشی شد تاکید کردند که به هیچ وجه این فرد در دوران بازداشت وزارت اطلاعات شکنجه نشده است.

نماینده مردم بابل در مجلس  افزود: وزیر اطلاعات تاکید کرد که کار اطلاعاتی با قاطعیت و در عین حال با حفظ حرمت افراد انجام می‌شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصریح کرد:در این جلسه اعضای کمیسیون بر ضرورت تفکیک اقدامات ضد امنیتی با پیگیری مطالبات صنفی اهتمام به رفع زمینه‌های پیدایش نارضایتی اجتماعی از طریق کاهش مشکلات کارگران و ضرورت تنویر افکار عمومی تاکید کردند.

نجفی خوشرودی اضافه کرد: در بخش دیگری از جلسه وزیر دفاع و معاونانش حضور پیدا کردند و گزارشی از بودجه وزارت دفاع در سال‌های 96 و 97 را ارائه کردند و وضعیت بودجه این وزارتخانه در سال آینده مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون بر ضرورت تقویت بنیه دفاعی کشور و اهتمام ویژه به معیشت کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح تاکید کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری