کد خبر 321090

پیشنهاد نمایندگان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس از ارائه پیشنهاد برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در بودجه سال آینده خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سیدحسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخبار ی به دست آمده که دولت احتمالاً بودجه دفاعی کشور را در بودجه سال 98 کل کشور کاهش داده است، گفت: البته بودجه سال 98 کل کشور، به صورت رسمی در اختیار نمایندگان گذاشته نشده تا صحت و سقم این موضوع مشخص شود.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید در بودجه سنواتی توجه ویژه‌ای به بودجه دفاعی داشته باشد، ادامه داد: البته اعضای کمیسیون امنیت‌ملی در چند سال گذشته پس از ارائه لایحه بودجه‌های سنواتی به مجلس توجه ویژه‌ای به این موضوع داشتند و کمبودها در این زمینه را برطرف و همچنین پیشنهادات خود را به کمیسیون تلفیق ارائه کردند.

نماینده مردم ورامین در مجلس تصریح کرد: قطعاً در بررسی بودجه سال آینده، شرایط کشور به ویژه در زمینه دفاعی در نظر گرفته می‌شود و با ارائه پیشنهادات و تعامل با دولت، سعی می‌کنیم بودجه این بخش افزایش پیدا کند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیز گفت: از سال‌های گذشته بازنشستگان نیروهای مسلح خواستار همسان‌سازی حقوق خود هستند که در همین زمینه نیز پیشنهاداتی در بودجه سال آینده ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر