{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 313682

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: بعد از اتمام تعطیلات مجلس این کمیسیون با برگزاری جلسه‌ای نظرات موافقان و مخالفان افزایش قیمت خودرو را بررسی و در نهایت به جمع‌بندی خواهد رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سعید باستانی با اشاره به درخواست خودروسازان برای افزایش قیمت ها، اظهارداشت: افزایش قیمت مواد اولیه و نوسانات نرخ ارز عاملی شده که این درخواست مطرح شود.

وی با بیان اینکه در طول چند ماه اخیر قرار بود کمیسیون صنایع مجلس به صورت جدی موضوع افزایش قیمت خودرو را بررسی کند، افزود: با تأخیرهای متعدد قرار شده موضوع افزایش قیمت خودرو در اولین جلسه کمیسیون صنایع مجلس با حضور وزیر صنعت بررسی شود.

این عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: هفته آینده تعطیلات مجلس به اتمام می رسد و با برگزاری جلسه، نظرات موافقان و مخالفان افزایش قیمت خودرو را بررسی می کنیم و در نهایت به جمع بندی خواهیم رسید.

 

ارسال نظر

 • عبدالنبی صفرذایی
  ۲ ۰

  باسلام و احترام
  ایا این نماینده عزیز فکر این را کرده که نزدیک یکسال قبل کسانی که خودرو ثبت نام نموده اند ارزش زمانی پول واریزی انان برابر ارزش بازار خودروی هست که هم اکنون کارحانجات تولید خودرو به بهانه های مختلف ثبت نام کنندگان را به بازی گرفته و هرروز یک برنامه چدید می چینند و به کلی اعتماد مردم و اعتبار خودشان را دست داده اند البته انحصارایجاد شده این مدیران را از هربازی و بلایی که سر مردم در می اورندازادنموده ،ایا این کارخانه ها اصول اولیه قراردادو انبارداری و تولید را در زمان اخذ پول از مردم مد نظر قرارداده اند که امروزبدبن شکل و روش نامرسوم دارند مردم خودشان را اذیت می کنند

 • جهان
  ۲ ۰

  خبری از کیفیت نیست فقط افزایش قیمت¤¿¿¿¿

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری