{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 289691

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حجم بالای واردات، بی‌انضباطی در تخصیص ارز، جلوگیری از توقف صادرات و نابودی شرکت‌های صادرکننده از جمله نتایج مخرب تک نرخی کردن ارز بود و حالا پس از سه ماه ونیم دولت بالاخره محور‌های طرح دو فوریتی مجلس را تایید کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به بسته ارزی دولت گفت: این سیاست‌ها می‌تواند در شرایط فعلی کارساز باشد.

وی افزود: سیاست‌های این بسته از جمله مواردی بوده که ما از روز اول گفتیم و دولت به آن‌ها گوش نداد بنابراین اگر توجهی به این موارد می‌شد شاید خیلی از موارد و مشکلات امروز شکل نمی‌گرفت.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت اصرار بر سیاست تک نرخی کردن دلار داشت، تصریح کرد: حجم بالای واردات به کشور، بی انضباطی در تخصیص ارز، توقف صادرات و نابودی شرکت‌های صادر کننده از جمله نتایج مخرب تک نرخی کردن ارز بود و حالا پس از سه ماه ونیم دولت بالاخره محور‌های طرح دو فوریتی مجلس را تایید کرده است و قصد دارد آن را اجرا کند.

پور ابراهیمی تاکید کرد:  قطعا با در نظر گرفتن این سیاست‌ها حتما قیمت دلار شکسته خواهد شد، اما در حال حاضر نمی‌توانیم عددی را در این رابطه اعلام کنیم، اما انتظار داریم این رقم به 50 درصد بالاتر از نرخ ترجیحی برسد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    به مرگ گرفتین که به تب راضی شیم؟؟؟؟؟
    تا کی؟؟؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری