{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 382964

موضوع تامین غذای شرکتی مناسب یکی از دغدغه های روزانه و مهمی است که انرژی زیادی از پرسنل شرکت و سازمان را به خودش اختصاص می دهد. اغلب برای پرسنل شرکت‌ها، کیفیت غذا در کنار قیمت مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. به ویژه آنکه منوی غذایی باید دارای تنوع مناسب و همچنین شامل گزینه های غذای سلامت نیز باشد. آمار موجود نشان می‌دهد که در شرکت‌ها زمان قابل توجهی به مقایسه، جستجو و انتخاب رستوران و غذا، فرآیند سفارش‌دهی و پرداخت، پیگیری ارسال و تحویل غذا از پیک‌های متعدد اختصاص می یابد. علاوه بر این موارد، پیگیری موضوعات مالی با رستوران‌ها و مدل‌های مختلف تسویه مبلغ غذا با پرسنل نیز بر پیچیدگی‌های این فرآیند افزوده است.

در واقع ناهارتایم راهکاری ساده و کارآمد برای شرکت‌هایی است که به دنبال تامین ناهار پرسنل خود هستند.

تنوع در انتخاب غذا، راحتی و سادگی فرآیند سفارش، قابلیت پیگیری و پشتیبانی، پرداخت هزینه غذا با امکان کسر از حقوق، اتصال به سیستم‌های حقوق و دستمزد و منابع انسانی و همچنین امکان سفارش غذاهای سالم (گیاهی، ارگانیک و...)  از ویژگی‌های اصلی و مهم ناهارتایم محسوب می شود.

شرکت‌ها می‌توانند با تامین غذای پرسنل خود از ناهارتایم علاوه بر صرفه جویی در زمان مزبور، امکان اتصال ناهارتایم به سیستم های مالی و حسابداری و حقوق و دستمزد را داشته باشند و هزینه های ماهیانه وعده های غذایی پرسنل شرکت خود را به راحتی مدیریت کنند.

پرسنل شرکت‌ها نیز می‌توانند با استفاده از ناهارتایم به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وعده ناهار خود را انتخاب کرده و سفارش دهند و همچنین مبلغ غذای خود را بعد از اعمال تخفیف در انتهای هر ماه پرداخت کنند. به علاوه با توجه به تنوع بسیار بالای موجود در لیست غذاها و رستوران‌ها، هر شخصی می‌تواند با توجه به برنامه غذایی شخصی خود، وعده ناهار دلخواه خود را سفارش دهد.

امکان انتخاب از بین متنوع‌ترین غذاها از با کیفیت‌ترین رستوران‌های شهر، ناهارتایم را به یکی از جامع‌ترین سرویس‌های سفارش غذا برای شرکت‌ها تبدیل کرده است. همچنین وجود طیف گسترده ای از غذاها و رستوران‌ها، این اطمینان را به پرسنل شرکت می‌دهد تا روزانه بتوانند با توجه به علایق شخصی خود، غذای مورد نظرشان را از بین غذاهای ایرانی، فرنگی، سالادها و فست فودها انتخاب و سفارش دهند.

سفارش از ناهارتایم بسیار سریع و ساده انجام می‌شود. فقط کافی است که هر یک از پرسنل به صفحه شخصی خودشان در ناهارتایم مراجعه کنند و سپس با انتخاب غذای مورد علاقه خود از رستوران‌هایی که در آن روز فعال هستند، ثبت سفارش کنند.

کارمندان شرکت‌هایی که از سرویس ناهارتایم استفاده می‌کنند، می‌توانند برنامه غذای هفتگی را هم مشاهده کرده و سفارش روزهای آتی را نیز ثبت کنند و بعد از دریافت سفارشات این امکان وجود دارد تا با ثبت نظر خود در مورد غذای انتخابی، به بهینه سازی منوهای انتخاب شده برای شرکت خودشان کمک کنند.

در کنار همه این مزایا، استفاده از ناهارتایم برای شرکت‌ها رایگان است و غیر از هزینه‌های مربوط به غذا، هیچ هزینه‌ای به عهده شرکت نخواهد بود.

ن

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری