{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 348838

کمتر از یک ماه بعد از تعطیلی بزرگترین بازار بخش تاریک وب، یکی دیگر از این بازارها به علت کلاهبرداری از مشتریان خود خبرساز شده است.

به گزارش زددی نت، گردانندگان این بازار زیرزمینی فضای مجازی پس از به جیب زدن 14.2 میلیون دلار متواری شده و بازار مذکور را تعطیل کرده اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، این افراد برای ارائه خدمات غیرقانونی به کاربران مختلف از آنها مبالغ مختلفی را اخذ کرده و بدون انجام تعهدات خویش متواری شده و بازار آنلاین مذکور را نیز از دسترس خارج کرده اند.

از این بازار مخفی مجازی برای فروش دارو، اسلحه و انواع بدافزار و ویروس استفاده می شود. قربانیان این بازار با توجه به ماهیت غیرقانونی فعالیت های آن شانس چندانی برای بازپس گیری مبالغ کلاه برداری شده از خود ندارند.

این بازار که به Wall Street Market (WSM) شهرت دارد از هفته پیش روند کلاهبرداری خود را آغاز کرد و مالکان آن بیت کوین های جمع آوری شده را به نقطه امن دیگری منتقل کردند. در ادامه این بازار از دسترس خارج شده و کاربران آن در شبکه های اجتماعی شروع به اعتراض کردند، ولی هیچ سرنخی در مورد مالکان کلاهبردار آن به دست نیامده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری