کد خبر 558780

دلیل سفرهای استانی رییسی چیست؟

رییسی گفت: سفرهای استانی برای آشنایی با مشکلات مردم و رفع آن‌ها، شناخت ظرفیت‌های اقتصادی برای ایجاد اشتغال و رونق تولید یکی از برنامه‌های دولت سیزدهم است.

به گزارش اقتصادآنلاین، رییس جمهور سفر به استانها را یکی از برنامه های دولت عنوان کرد و گفت: سفر رییس جمهور و اعضای دولت به استانها با هدف آشنا شدن با مسائل و مشکلات مردم، مدیران مناطق و بویژه شناخت ظرفیت‌های اقتصادی است که می‌تواند در جهت ایجاد اشتغال، رونق تولید، رفع مشکلات مردم بویژه فقرا و محرومین در استان ها فعال شود.

سید ابراهیم رییسی در بدو ورود به چابهار،  با بیان اینکه بعد از انقلاب کارهای زیادی در استان سیستان و بلوچستان انجام شده است،گفت: هنوز نسبت به آنچه باید در این استان انجام بگیرد فاصله وجود دارد و امیدواریم در این دولت با همکاری خود مردم، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و جوانان فعال استان اعم از سنی و شیعه، گام‌هایی برای توسعه بیشتر استان برداریم.

رییسی از سیستان و بلوچستان به عنوان یکی از استان های مهم کشور نام برد و افزود: نمی‌توانم واژه محروم را در مورد این استان بکار ببرم، اما در هر صورت اینجا برغم برخورداری‌های بسیاری که دارد، محرومیت هایی هم دارد که حتماً می‌تواند با تلاش همه مسئولان و پیگیری دولت، برطرف شود.

حجم ویدیو: 4.06M | مدت زمان ویدیو: 00:01:41
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • یوسف
    ۰ ۰

    کپی پیست احمدی نژاده