کد خبر 557505

سازمان سنجش آموزش کشور؛

مهلت انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی تمدید شد

مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سال ۱۴۰۰ تا ۱۵ شهریور تمدید شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته، اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1400 خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه مورخ 1400.05.20 و انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سال 1400 در تاریخ 14 مرداد 1400، ضمن اعلام اصلاحات جدید (سری دوم) دفترچه راهنمای مذکور، به اطلاع متقاضیان این مرحله از پذیرش می‌رساند افرادی که تا تاریخ هفتم شهریور 1400 برای ثبت‌نام و انتخاب رشته این مرحله از پذیرش سراسری اقدام نکرده‌اند، می‌توانند تا پایان روز دوشنبه مورخ 15 شهریور 1400 نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

لذا متقاضیان باید در مهلت مقرر با مطالعه دقیق دفترچه مذکور و مندرجات این اطلاعیه و اطلاعیه فوق‌الذکر به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام کنند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند. لازم به تأکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نیست.

برای دریافت فایل اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای صرفاً با سوابق تحصیلی سراسری1400 به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر