خبر مهم درباره استخدام آموزش و پرورش در هفته معلم

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر از معلمان غیررسمی را از سازمان امور اداری و استخدامی گرفتیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما، معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر از معلمان غیررسمی را از سازمان امور اداری و استخدامی گرفتیم و با اخذ این مجوز پرونده استخدام ۸۸ هزار معلم غیررسمی بعد از ۲۰ سال بسته شد.

وی ادامه داد: از 88 هزار معلم غیررسمی مشمول استخدام بیش از 30 هزار نفر باقی مانده بودند که با اخذ این مجوز این دسته از معلمان نیز در هفته معلم به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.

معاون وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: بخشنامه استخدام این معلمان در روزهای آینده به استان ها ابلاغ خواهد شد.

وی  خاطرنشان کرد: هم اکنون همه معلمانی که از قبل از سال 91 در مدارس دولتی فعالیت می کردند و طبق مصوبه مجلس مشمول استخدام بودند به استخدام آموزش و پرورش درآمدند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  سلام
  خواهشا خواهشا نیروهای بعد سال ۹۲ که با اداره اموزش و پرورش همکاری داشتند بعد از قریب ۷سال که در کلاس آموزشی و کارگاه و ضمن خدمت و....شرکت کردند و سر کلاس حاضر شده اند و تجربه کلاسداری و ....دارند را تبدیل وضعیت بفرمایید خدا شاهد هست مابه شرایط سنی داریم نمیتوانیم آزمون ماده ۲۸ شرکت کنیم و بچه و زندگی و.....مشکلات دیگر .
  پیش خانواده و همکار شرمنده هستیم با بیمه ناقص و مزایا کم
  لطفا لطفا رسیدگی بفرمایید وتشکر