کد خبر 508031

توضیح شهاب حسینی درباره حواشی واکسن‌زدنش +عکس

ماجرای واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا و طرح روی ماسکی که به صورتش زده بود، واکنش‌های فراوانی به وجود آورد و سرانجام شهاب حسینی مجبور شد به حاشیه‌ها جواب بدهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، او در توضیح تصویر روی ماسکش گفت: «از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبلا دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.»وی همچنین درباره واکسن زدنش توضیح داد: «هیچ نیت قبلی و برنامه‌ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی‌ام می‌کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا شانس خود را امتحان کنیم.
 
در آمریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همیشه چیزی حدود ۲۰درصد واکسن اضافه در نظر گرفته می‌شود تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مشکلی برای جامعه هدف به ‌وجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را بین مردم عادی توزیع و تزریق می‌کنند. در ضمن این واکسن‌ها بعد از خروج از دمای یخ‌زدگی چون قابلیت برگشت و استرداد ندارند، مازادش به مردم عادی تزریق می‌شود، کل ماجرا همین بود.
 
اتفاقی که برای هر کسی می‌تواند بیفتد.»این بازیگر افزود: «آرزوی قلبی‌ام این است که شرایط واکسیناسیون با بهترین واکسن موجود برای هموطنانم در ایران به‌وجود بیاید و مردم بیش از این دچار خسارت و مصیبت نشوند. مخصوصا حالا که وعده داده شده در چند ماه آینده شرایط واکسیناسیون عمومی در کشور به‌وجود بیاید امیدوارم که این وعده تحقق یابد.»
kSRy3fbmHYOX
بیشتر بخوانید
ارسال نظر